Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj09.04.2010, 18:38 (UTC)    
Mesaj konusu: print screen engeli var mı ?

arkadaşlar ben siteme print screen engeli koymak istiyorum acaba kodu var mı onun verir misiniz Embarassed
Mesaj09.04.2010, 19:10 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: print screen engeli var mı ?

sanilesyabedava yazmış:
arkadaşlar ben siteme print screen engeli koymak istiyorum acaba kodu var mı onun verir misiniz Embarassed
Arkadaslar bu sag tus engeli sol tus engeli duydun da print screen ilk duyuyorum belkıde benım cahıllıgım ama sunu çok iyi biliyorum eger kişi ödünçalmak isterse alır içeriklerinizi en iyi yasalar korur (:

Bizde İsteyene İstedigi Kadar Sevgi,İsteyene İstemedigi Kadar Mermi Mevcuttur!
Mesaj09.04.2010, 19:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sağ tık engeli sizin siteniz sınırları içinde plduğu için koyabilirsiniz..
Fakat psc engeli kişinin klavyesinde yer aldığı için özgürce o tuşu kullanabilir...
Mesaj09.04.2010, 20:19 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: print screen engeli var mı ?

sanilesyabedava yazmış:

print scrent tuşu yani ekranın görüntüsünü alma tuşudur her klavyenin

sağ üst bölümünde yer alır bilmeyenler için açıklayalım sorunuza gelirsek

sitenizde bu tuşa basılarak kopyalama yapılmayı malesef engelleyemezsiniz

Ki bunu şuanda hiç bir web sitesi engelleyemiyor tüm yollar sağ tık mausla alma hepsi engelleniyor ama bu print scrent tuşu malesef engellenemiyorr
Mesaj09.04.2010, 20:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

engelleyemezsiniz demeyelim.
bunu javascriptden iyi anlayan arkadaşlara sormak lazım

sen benim mıymıy rapime keste kafanı kurban et !
Mesaj09.04.2010, 21:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

bitly yazmış:
engelleyemezsiniz demeyelim.
bunu javascriptden iyi anlayan arkadaşlara sormak lazım

evet engelleyemezzz tr.gg de bunu yapamaz ben şimdiye kadarda engellenen bir .com .net .org veya herhangi bir uzantılı site görmedim varsa atın adresini bana ö.m ile bakalım çekecekmi
Mesaj09.04.2010, 21:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

dostum dediğim gibi bunu uzmanına sormalı...

sen benim mıymıy rapime keste kafanı kurban et !
Mesaj09.04.2010, 21:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tamam soralım o zaman konu kapanmıştır gerekli ve ayrıntılı bilgiler verilmiştir

daha fazla yazarak başlığı uzatmayalım arkadaşlar

iyi eğlencelerr
Mesaj10.04.2010, 07:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

yinede teşekkürler ... araştıracağım Wink cok teşekkürler
Mesaj10.04.2010, 08:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

Araştırsan da sonuç çıkmaz..
Öyle bir site yok..
İyi eğlenceler...
Mesaj10.04.2010, 10:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

konu kapanmıştır gerekli cevaplar verilmiştir

daha fazla yorum yazarak ve aynı yorumları tekrarlayarak forum kirliliği yapmayın
Mesaj10.04.2010, 10:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

gececi40 yazmış:
konu kapanmıştır gerekli cevaplar verilmiştir

daha fazla yorum yazarak ve aynı yorumları tekrarlayarak forum kirliliği yapmayın

konu kapanmaz sorun çözünmeden..

bununla ilgili kaynaklı bir bilgi bulup yapıstırırsanız konu öylece kapanmış olur Wink
Önceki mesajları göster: