Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj11.04.2010, 13:39 (UTC)    
Mesaj konusu: Forum bölümünde temel değişikliklerimi nasıl yapabilirim

Forum bölümü açmıştım sitede ama bazı yerlerini değiştirmek istiyorrum

mesela kayıt olmak için tıklanan butonda yazanı klasik olanı şudur onun hani "Kayıt Ol" işte o yazıyı değiştiremiyorum Forum ekstrasını ilk eklediğimde siteye bunlar sorulmuştu aklımda bir yol var ama çok şey kaybederim diye korkuyarım Forum ekstrasını kaldırıp yeniden kursam diyorum ozaman istediğim şeyleri değiştirebilirim sanırım ama forumda ekli tüm sayfalar yazılar kaybolurmu yoksa kaybolmazmı yada bunun başka bir yolu varmı cavabınızı bekliyorum

Kısaca forum ekstrasını kaldırıp tekrar eklersem forumdaki sayfalar yazılar hepsi kaybolurmu kaybolmazmı
Mesaj11.04.2010, 13:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

bedava-sitem forum ekstrasını kaldırıp tekrar kaydedebilirsiniz

içerikleriniz silinmezzz

Mesaj11.04.2010, 13:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

çok sağolun çok çok teşekkür ederim o zaman değişikliklerimi yapabilirim teşekkürler
Mesaj11.04.2010, 13:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

" Hata:
Dikkat: Bu ekstra, alt sayfaları olduğu için deaktive edilemez. Bu ekstrayı deaktive etmeden önce, "Sayfalarımı değiştir" den alt sayfaları ya silmeli ya da başka yere aktarmalısın!"

böyle birşey dedi kaldıramıyorum
Mesaj11.04.2010, 14:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

alt sayfaları kaldırıp Forum ektrasını de aktive ettim yine aktif hala getirdim ama istediğim değişiklikleri yapamadım direk eski hale geliyor değiştirmek istediğim tek şey "Kayıt ol" butonu yazısını değiştirmek
Mesaj11.04.2010, 20:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

open2 yazmış:
alt sayfaları kaldırıp Forum ektrasını de aktive ettim yine aktif hala getirdim ama istediğim değişiklikleri yapamadım direk eski hale geliyor değiştirmek istediğim tek şey "Kayıt ol" butonu yazısını değiştirmek

Merhabalar bu yazıyı kaldırma seçeneği yok malesefff