Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj10.09.2007, 11:26 (UTC)    
Mesaj konusu: SİTEMİN İNTROSUNU GİRİŞ YAPTIM SİTEM SİLİNİRMİ? MODLAR BAKIN

BEN www XRap.tr.gg diye bi site yaptım onun introsuna html kodlarını koyarak sitenin girişini o sayfa yaptım. intro da olduu içn kodlar bedava - sitem yazısı orada gozukmuyoo.. yani siz reklamı kaldırdıımı düşünüp sitemi silmezseniizz ii olurrr...

Alt tarafta XRAP | ENTER THE SITE | GİRİŞ | yazıo oraya tıklayınca asıl sitee girio we reklam gozukuyo

bilginize...
Mesaj10.09.2007, 12:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

yok hayır öyle silinemez zaten sen istesendwe oraya reklamı koyamazsın ki
siteme beklerim www.atmacaa.tr.gg
Mesaj11.09.2007, 09:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

atmacaa yazmış:

ewet kardes bencede silmezler oyle dusunuyodumm ama aynısından arkadasa oldu we sitesinini sildilerr o da intro ya koymuşştu. introya koyduunu yöneticilere anlatmışama onlar ANLAMIYOOOR. Adamın sitesini bikere silmişler. sonra olayı anlatıp açtırmış. Am şimdi bidaa silmişler o yuzden söliim dedimmde onlara inş. okumuştur onlarr...

arkadaşın sitesi: www.downloadweb.tr.gg ydi...

www.XRap.TR.GG
Mesaj11.09.2007, 09:07 (UTC)    
Mesaj konusu: WWW

atmacaa yazmış:

ewet kardes bencede silmezler oyle dusunuyodumm ama aynısından arkadasa oldu we sitesinini sildilerr o da intro ya koymuşştu. introya koyduunu yöneticilere anlatmışama onlar ANLAMIYOOOR. Adamın sitesini bikere silmişler. sonra olayı anlatıp açtırmış. Am şimdi bidaa silmişler o yuzden söliim dedimmde onlara inş. okumuştur onlarr...

arkadaşın sitesi: www.downloadweb.tr.gg ydi...

www.XRap.TR.GG
Önceki mesajları göster: