Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj09.02.2010, 22:02 (UTC)    
Mesaj konusu: Adobe Photoshop» MP3 Çalar Tasarımı

Adım 1
Bu nasıl Photoshop'ta bir ürün tasarımı öğreneceğiz eğitimle,. The product is a RCA Lyra X3030 portable media player. Ürün RCA Lyra X3030 taşınabilir medya oyuncusu. Although the chances are, you are thinking "why would I need to make it?", the reason for this tutorial is to teach people the techniques used for mocking up a product design. Her ne kadar şansı var, size "neden bu eğitimin için mi?", Neden yapmak gerekir düşünüyorsun kişi teknikler bir ürün tasarımına kadar alay için kullanılan öğretmektir.

Adım 2
Büyük bir siyah kanvas başlayın. Choose the rounded rectangle tool and set radius setting to 20px. *** NEED BR *** In a new layer draw a #F6F5F3 round rectangle. Yuvarlak dikdörtgen aracı ve ayarlamak yarıçapı 20px ayarını seçin. *** İHTİYACINIZ BR yeni bir katman *** Bir # F6F5F3 yuvarlak dikdörtgen çizin. (width: 417 x height: 268). (genişlik: 417 x Yükseklik: 268). In your canvas, marquee select your header size which will be filled with a gradient effect. Sizin tuval olarak, marquee bir degrade etkisi ile dolu olacaktır başlık boyutunu seçin. Height of 60px and width of 800px. 60px ve 800px genişliği yüksekliği. And then add the following layer styles: Inner Shadow Ve sonra aşağıdaki katman stilleri: İç Gölge eklemek

Adım 3
Seçin ekranın üst sonra Load Selection> Varsayılan ayarlar olarak seç bulunmaktadır.

Set your foreground color to #FFFFFF then choose the brush tool with a large soft brush. # FFFFFF o zaman büyük bir yumuşak fırça ile fırça aracı seçtiğiniz ön alan rengi ayarlayın.

In a new layer, paint #FFFFFF on the layer, as shown on the picture guide below. Yeni bir katman katman üzerinde, boya # FFFFFF, aşağıda gösterilen resmi kılavuz olarak.

Adım 4
Düğme başlıklı set yeni bir katman oluşturun.

In a new layer draw a #323943 circle with the eclipse tool. Yeni bir katmanda aracı tutulması ile # 323.943 daire çizin. (width: 95 x height: 95). (genişlik: 95 x yükseklik: 95).

Adım 5
Bir kez daha yapmak yeni bir katman ve bir # 40454B daire çizin. (width: 87 x height: 87). (genişlik: 87 x yükseklik: 87).

Add the following layer styles: Inner Shadow Aşağıdaki katman stillerini: İç Shadow ekle

Adım 6
Küçük bir # 40454B daire olun. (width: 27 x height: 27) (genişlik: 27 x yükseklik: 27)

Add the following layer styles: Inner Shadow Aşağıdaki katman stillerini: İç Shadow ekle

Adım 7
Ile kalem aracı yeni bir katman bir ok şekli çizin.

Add the following layer styles: Stroke. Aşağıdaki katman stillerini ekle: İnme.

Adım 8
Ekran başlıklı set yeni bir katman olun.

Choose the rounded rectangle tool and set the radius setting to 2px. Yuvarlak dikdörtgen aracı seçin ve 2px için yarıçapı ayarlayın.

In a new layer draw #7B7A80 round rectangle. Yeni bir katmanda # 7B7A80 yuvarlak dikdörtgen çizin. (width: 259 x height: 195). (genişlik: 259 x Yükseklik: 195).

Adım 9Yuvarlak dikdörtgen aracı seçin ve 2px için yarıçapı ayarlayın.

In a new layer draw #2A242E round rectangle. Yeni bir katmanda # 2A242E yuvarlak dikdörtgen çizin. (width: 235 x height: 182). (genişlik: 235 x Yükseklik: 182).

Add the following layer styles: Stroke. Aşağıdaki katman stillerini ekle: İnme.

Adım 10
Yuvarlak dikdörtgen aracı seçin ve 20px için yarıçapı ayarlayın.

In a new layer draw black a round rectangle. Yeni bir katmanda siyah yuvarlak bir dikdörtgen çizin. (width: 96 x height: 25). (genişlik: 96 x yükseklik: 25).

Admin11
"Müzik" yazı tipi Verdana, Düzenli, 14pt, Sharp ve # fffff renk kullanarak kelime ekleyin.

Now add an arrow from the Webdings font selection. Şimdi Webdings yazı tipi seçim bir ok ekleyin. "4" on your keyboard with 18pt, Sharp and #000000 color. "4" 18pt, Sharp ile klavye ve # 000000 renk.

Adım 12
Yinelenen Sekme katman-set. Remove the color overlay from round rectangle tab layer-styles. Yuvarlak dikdörtgen sekmesi katmandaki renk kaplaması-stilleri çıkarın.

Modify text to "Photos". Fotoğraflar "olarak" metin değiştirin.

Complete menu selections with Audible, Files and Set-up tabs. Sesli, Dosya ve sekmeleri Set-up ile komple menü seçimlerine.

Adım 13
Senin tuvaline aşağıdaki fotoğraf ekle:

Adım 14
Yeni bir katmanda bir # 121.921 yuvarlak dikdörtgen çizin. (width: 11 x height: 12). (genişlik: 11 x yükseklik: 12).

Add the following layer styles: Drop Shadow Aşağıdaki katman tarzı: Drop Shadow ekle

İç Gölge:

Dış Glow:

Strok:

Bu gibi görünmelidir:

Adım 15
Yeni bir katmanda, bu hoparlör için bir modeli olacaktır aşağıda pixelled resim çizin.

Once the pattern is in your pattern list, in a new layer draw a #FFFFFF round rectangle using the rounded rectangle tool. Bir kez senin desen desen listesinde, yeni bir katman bir # FFFFFF yuvarlak dikdörtgen yuvarlak dikdörtgen aracını kullanarak çizim bulunmaktadır.

Go to Select > Load Selection > Default Settings. Select> Load Selection> Varsayılan Ayarlar. This should add a marquee selection to the round rectangle. Bu yuvarlak dikdörtgen bir marquee seçim eklemek gerekir.

While the round rectangle is marquee selected, in a new layer add the pattern using the paint bucket tool. Ise yuvarlak dikdörtgen marquee seçildiğinde, yeni bir katmanda kalıp boya kovası aracını kullanarak ekleyin.

Adım 16
Son dokunma, "logosu eklemek Lyra".

Böylece aşağıdaki gibi ortalanmış:

Bu, son sonucu neye bakmak gerekir:

Mesaj09.02.2010, 22:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arrow Bu tür konuların yeri resimler bölümüdür.
Arrow Ayrıca altıntı içeriklerinizin sonuna alıntı'dır diye yazmalısın...

Mesaj10.02.2010, 16:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj10.02.2010, 20:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

saol
Mesaj10.02.2010, 22:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

Güzel Paylasım
Mesaj11.02.2010, 10:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

güzelll
Mesaj11.02.2010, 12:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

Paylaşım için teşekkürler.
Mesaj14.02.2010, 14:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

bilginbilgim yazmış:
Paylaşım için teşekkürler.

Mesaj18.02.2010, 20:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

ezelfanclup yazmış:
saol

Mesaj20.02.2010, 08:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

hmm.. Laughing
Mesaj20.02.2010, 08:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

Paylaşım İçin Teşekkürler Müthiş ... !
Mesaj20.02.2010, 08:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

teşekkürler..
Mesaj20.02.2010, 08:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

Güzel Paylaşım Ama Alıntı Yaptıysan Altına Alıntı Diye Yaz Bence Yinede Güzel Olmuş
Mesaj28.02.2010, 21:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

işinize yarasında gerisi bos Razz
Mesaj16.04.2010, 15:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

aynen
ezelfanclup yazmış:
işinize yarasında gerisi bos Razz