Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj14.04.2010, 14:02 (UTC)    
Mesaj konusu: B-S VİP Üyelik Kurulsun

B-S VİP Üyelik Kurulsun

Ben sitemdeki Pop-Up reklamlarından ve şu üstteki banner reklamdan bıktım. Neden B-S de VİP üyelik kurulmuyor. Bu, bu kadar zormu?. B-S gibi bir site kurmuşsunuz ancak VİP bölümünüz yok. Sonra da vay mali kriz vay ekonomik kriz.... Reklam ekleyelim vs. vs...

Kendi Alan adımızı yazabileceğimiz, sitelerimizi daha da geliştirebileceğimiz bir sistem yapılsa daha iyi olmaz mı?

B-S yüzünden biri ''tr.gg'' adını duyunca : '' Haa o sitelerden mi? Onlardan adam olmaz kardeş. Bırak bu işi...'' diyenlerden bıktım. En azından düşük bir fiyata şu reklamları kaldırabilirim.

Ben B-S yi sadece site tasarımını öğrenmek için kullanıyorum. Bununla ilgili olarak CSS tasarımlar nasıl yapılır bir derlense ve B-S nin yardım menüsü olsa da şu karışık forumda arayıp bulamadığımız şeyleri hemencik arayıp buluversek?

[ Not: Bu tip çalışmaları olan bazı tr.gg siteleri var. Ama ne yazıkki hepsi yarım yamalak. Ve hiçbirisi özgün değil.(Kopyala-Yapıştır). ]

Kısacası B-S nin kurulduğundan beri yaptığı tek şey reklam alanlarını giderek büyütmekten başka birşey olmadı.
Ben kendi adıma B-S Ailesine diyorum ki; ''Madem bir geliştirme çalışması yapmayacaksınız, Bırakın Bu İşi....''
Mesaj14.04.2010, 14:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

Güzel Bir Konuya Değinmişsin Ama Cümleleri Hiç Beğenmedim !!

Alıntı:
Ben kendi adıma B-S Ailesine diyorum ki; ''Madem bir geliştirme çalışması yapmayacaksınız, Bırakın Bu İşi....''

Mesala Bu !

Alıntı:
B-S yüzünden biri ''tr.gg'' adını duyunca : '' Haa o sitelerden mi? Onlardan adam olmaz kardeş. Bırak bu işi...''

Dediklerinde Haklısın Ama Bu İşi Yürütmekte O Kadar KoLay Değil ! Wink Bunu BıL ! Wink

Son 2 Cümle Hariç Cümlelerine Katılıyorum ! Wink
Mesaj14.04.2010, 14:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

-V.I.P (özel üyelik) dediğiniz işlem zaten var fakat uzantılı olarak var,site uzantısı değişiyor.Karşılığında bir ücret ödeniyor..

Detaylı bilgi için bedava-sitem'in almanya bölümüne bakın..

En son denizmerkezi tarafından 14.04.2010 19:16:48 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj15.04.2010, 09:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

ağzına sağlık gerçekler acıdır arkadaşlar .
yani gelirler sadece reklamlardan gelmezki biraz özelleştriseler daha iyi olcak
Mesaj22.04.2010, 10:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

arabeskdamar yazmış:
ağzına sağlık gerçekler acıdır arkadaşlar .
yani gelirler sadece reklamlardan gelmezki biraz özelleştriseler daha iyi olcak

Mesaj25.04.2010, 15:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

bsfun yazmış:
Güzel Bir Konuya Değinmişsin Ama Cümleleri Hiç Beğenmedim !!

Alıntı:

Mesala Bu !

Alıntı:
B-S yüzünden biri ''tr.gg'' adını duyunca : '' Haa o sitelerden mi? Onlardan adam olmaz kardeş. Bırak bu işi...''

Dediklerinde Haklısın Ama Bu İşi Yürütmekte O Kadar KoLay Değil ! Wink Bunu BıL ! Wink

Son 2 Cümle Hariç Cümlelerine Katılıyorum ! Wink

2. Cümleye katılıyorum çünkü diğer arkadaşımızın dediği gibi gerçekler acıdır bende çok rastladım böyle laflarla...

Ne mutlu Türküm diyene! M. Kemal Atatürk
Mesaj25.04.2010, 16:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

Vip üyelik sistemi kurmak o kadarda zor değil.Fakat ilgilenmiyorlar...

Lütfen Tıklayınız..!!
JooPlus İnternet Yazılımımız B-S'de Yeni Çağ açıcak...
Mesaj25.04.2010, 16:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

keşke olsa. pop-up reklamının karşılığında bi ücret alınsa site sahibleride rahatlar.
Mesaj25.04.2010, 16:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

oyunfarz yazmış:
keşke olsa. pop-up reklamının karşılığında bi ücret alınsa site sahibleride rahatlar.

Bs'nin tek istediği para biz kullanıcılar için hiçbirşey yapmıyorlar destek mail hariç Laughing

Lütfen Tıklayınız..!!
JooPlus İnternet Yazılımımız B-S'de Yeni Çağ açıcak...
Mesaj25.04.2010, 16:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

mylet yazmış:
oyunfarz yazmış:

Bs'nin tek istediği para biz kullanıcılar için hiçbirşey yapmıyorlar destek mail hariç Laughing

Wink
Mesaj25.04.2010, 18:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

mylet yazmış:
oyunfarz yazmış:

aynen

Ne mutlu Türküm diyene! M. Kemal Atatürk
Önceki mesajları göster: