Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj23.04.2010, 08:28 (UTC)    
Mesaj konusu: Buton ile ilgili

Merhaba. Ben sitemdeki butonlarımı değiştirmek istiyorum.(Tasarımım Ice Blue) Sitedeki konuları araştırdım ama yapamadım. Butonlarım hazır kendim yaptım. Mouse ile üzerine gelince şekil(yaptığım diğer bir buton şekline) değiştirebilmesini de sağlayabilecek bir buton kodu var mı?

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler...
Mesaj23.04.2010, 08:32 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Buton ile ilgili

yetdizayn yazmış:
Merhaba. Ben sitemdeki butonlarımı değiştirmek istiyorum.(Tasarımım Ice Blue) Sitedeki konuları araştırdım ama yapamadım. Butonlarım hazır kendim yaptım. Mouse ile üzerine gelince şekil(yaptığım diğer bir buton şekline) değiştirebilmesini de sağlayabilecek bir buton kodu var mı?

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler...

Öncelikle Benim Yapıtığım Gibi Hazır Bi Iceblue Tasarımı Alıp Sitenize Ekleyin.Daha Sonra Bu Tasarımdaki Gerekli Yerleri Değiştirip Kullanın
Mesaj23.04.2010, 08:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

Teşekkür ederim. Ama söylemek istediğim menümdeki butonların üzerine gelince şekil değiştirmelerini sağlayan kodu ve bu kodları eklerken diğer menümdeki tuşlarla bir çakışma olmadan nasıl değiştirebileceğimi soruyorum.(Son sorumu yanıtladın ama ben o tasarımı nasıl siteme ekleyeceğimi bilmiyorum daha doğrusu beceremiyorum.) Smile Yine de yardım ettiğin için sağol.
Mesaj23.04.2010, 08:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

googlede ara biraz konu var bunla ilgili Wink
Mesaj23.04.2010, 08:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

Doğru söylüyorsun benimki de biraz bedavacılığa kaçıyor. Very Happy Biraz araştırayım birşeyler bulup da yapabilirsem buraya nasıl yaptığımı yazarım. Başkaları da araştırısa benim gibi konu açmasın. Very Happy
Mesaj23.04.2010, 09:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

yetdizayn yazmış:
Doğru söylüyorsun benimki de biraz bedavacılığa kaçıyor. Very Happy Biraz araştırayım birşeyler bulup da yapabilirsem buraya nasıl yaptığımı yazarım. Başkaları da araştırısa benim gibi konu açmasın. Very Happy

Kardeş Onuda Benim Dediğim Yöntemle Yapacan
Mesaj24.04.2010, 14:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

senin werdiğin yötemi biraz daha çarsan resimli falan sa<dece bizim için deil herkes için bir iyilik yapmış olursun javascript:emoticon('Confused')
Mesaj24.04.2010, 14:22 (UTC)    
Mesaj konusu: İce blue tasarımlar için hareketli buton kodu

Kod:
<style type="text/css"> <!-- td.nav:hover{background-image:url(http://img.webme.com/pic/m/metin-html/8.but.gif);} ==> </style>

Bu kodu tasarımın altındaki yazı kutucuğuna kaydedin.Bu tasarımınızda mause ile üzerine gelince çıkacak 2. butonun kodudur.1.buton kodu iceblue tasarımınızın içindedir,Tasarımınızdaki ve verdiğim koddaki resim giflerini değişerek istediğiniz butonu elde edebilirsiniz...