Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj30.04.2010, 12:42 (UTC)    
Mesaj konusu: sagdan aşagı inen java

http://hackerfriend.tr.gg/

sitesine girdiginiz zaman sag kısımda reklam var alta gizle yazıyor bana da onun gibi java lazım banada yardımcı olurmusunuz ama bendki aşagıda inecek lütfen yardımlarınızı bekliyoruz...
Mesaj30.04.2010, 12:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

Lütfen Forum Kurallarına Uyalım.İlk Konuyu ''Genel problemler'' Bölümüne Açmışsınız İkincisini Buraya açmışsınız Lütfen Bir yere konu açınız.
Mesaj30.04.2010, 14:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşlar ben sabir olanı istiyorum
Mesaj30.04.2010, 17:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba , sağ taraf için aşşağı kayan reklam kodu

Eğer sol taraf istiyorsanız sitemde mevcut.Sağ tarafı istediğiniz için sadece onu burada paylaştım.

Kod:
<style>
#kayan_reklam_sag {
position : fixed;
_position : absolute;
top : 0;
_top : expression(eval(document.body.scrollTop));
right : 0;
margin : 0;
padding-top:20;
display:block;
}
#goster {
display:none;
}
</style>
<div id="goster" style="display:none;"><a onClick="javascript:document.getElementById('kayan_reklam_sag').style.display='block';document.getElementById('goster').style.display='none'""><br><center><font size="2"><strong>Reklamı Göster</strong></font></center></a></div>
<div id="kayan_reklam_sag">
BURAYA YAZI , REKLAM VB. GELEBİLİR
<a onClick="javascript:document.getElementById('kayan_reklam_sag').style.display='none';document.getElementById('goster').style.display='block'""><br><center><font size="2"><strong>Reklamı Kapat</strong></font></center></a></div>

Mesaj01.05.2010, 08:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşlar bana ortasından inen reklam kodlu lazım kapatda olacak yardımcı olurmusunuz...
Mesaj12.06.2010, 22:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

lifelist yazmış:
Merhaba , sağ taraf için aşşağı kayan reklam kodu

Eğer sol taraf istiyorsanız sitemde mevcut.Sağ tarafı istediğiniz için sadece onu burada paylaştım.

Kod:
<style>
#kayan_reklam_sag {
display:block;
}
#goster {
display:none;
}
</style>
<div id="goster" style="display:none;"><a onClick="javascript:document.getElementById('kayan_reklam_sag').style.display='block';document.getElementById('goster').style.display='none'""><br><center><font size="2"><strong>Reklamı Göster</strong></font></center></a></div>
<div id="kayan_reklam_sag">
BURAYA YAZI , REKLAM VB. GELEBİLİR
<a onClick="javascript:document.getElementById('kayan_reklam_sag').style.display='none';document.getElementById('goster').style.display='block'""><br><center><font size="2"><strong>Reklamı Kapat</strong></font></center></a></div>
bunu nereye yapıyoruz vede resim koyabilirmiyiz aşağıya dğru insin istiyorum
Mesaj01.07.2010, 11:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kodu tasarım üzeri kısmına eklemelisiniz ve ayrıca evet aşşağı iniyor ve kapat yazısı var.Kodda belirtdiğim alanı düzenleyin.