Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj30.04.2010, 01:04 (UTC)    
Mesaj konusu: SÜPER KAPAK xD

Dünyanın en ünlü kalp doktoru ; Michael De
Bakey' ın arabası bozulmuş, arabasını tamire götürmüş ?..Tamirci
arabasının kaputunu açmış ve dr.Michael De Bakey' e dönerek ; Size
birşey soracağım neredeyse ben ve siz aynı işleri yapıyoruz..Mesela ben
şimdi itina ile kaputu açacağım bir bakışta problemin nerede olduğunu anlayacağım,kapakçıkları temizleyeceğim, gerekirse kabloları, motor yağını
değiştireceğim, hatta çok gerekli ise motoru çıkarıp yerine yenisini
takacağım !..Söylesenize nasıl oluyorda siz milyon dolarlar
kazanıyorsunuz ama ben meteliğe kurşun atıyorum..? Bunun üzerine dr. De
Bakey tamircinin kulağına eğilmiş ve şöyle demiş ; Bunların hepsini
motor çalışıyorken yapmayı denesene...!

Bizde İsteyene İstedigi Kadar Sevgi,İsteyene İstemedigi Kadar Mermi Mevcuttur!
Mesaj30.04.2010, 04:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

Güzel Very Happy
Mesaj30.04.2010, 07:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

muhteşemm.. Very Happy
Mesaj30.04.2010, 08:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

Harika...
Mesaj30.04.2010, 08:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

süper.. Very Happy Very Happy Very Happy
Mesaj30.04.2010, 09:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

Gerçekten Mükemmel Demiş.
Mesaj30.04.2010, 12:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mr. Green güzel
Mesaj30.04.2010, 12:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

süper Smile
Mesaj30.04.2010, 12:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

dün gece saat: 2gibiydi yaptıgım koldarın calındıgı gördüm org lu bir site oldugu gibi benım yaptıgım menüleri hiç kodunmadan kayank kodundan calmış sitesine koymuş birde altına arşivimizi genişletiyoruz yazmış görünce moralmen çöktüm böle seyler paylaştım sinirim gitsin diye:D

Mesaj30.04.2010, 12:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

süper diyelim bari Mr. Green
Mesaj30.04.2010, 12:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

eh yine iyi Very Happy

Her türlü konuda yardım isteyebilirsiniz. Direk mesaj atmanız yeterli.
Mesaj30.04.2010, 13:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bidaha Konusamamıstır o adam xd

rankend on deviantART
Taklitlerden sakının : rankend forumexe hesabı özenti taklittir.
Mesaj01.05.2010, 18:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

catlak-site55 yazmış:
dün gece saat: 2gibiydi yaptıgım koldarın calındıgı gördüm org lu bir site oldugu gibi benım yaptıgım menüleri hiç kodunmadan kayank kodundan calmış sitesine koymuş birde altına arşivimizi genişletiyoruz yazmış görünce moralmen çöktüm böle seyler paylaştım sinirim gitsin diye:D

Bu adamlar böyle amaçları sömürmek.Emeğini çalarlar kendi yapmış gibi gösterirler.Takmıycan kardeş taklitler aslını yaşatır.Bunların tek şansı ücretli domainlerinin olması. Adamlar google ye 'fbml kod' yazacak ilk sayfada çıkacak.Sonra senini emeğin poff gidecek.Allaha havale et kardeş.Hak iddaa etmek istesen tr.gg sitesi nsl edecen.Neyse kardeş üzme pek kendini senin siten gayet iyi sabit bi hitinde var yoluna bak sen.emek verilen herşey karşılığını bulur. Wink

Mesaj01.05.2010, 22:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

fbmlkodsitesi yazmış:
catlak-site55 yazmış:

Bu adamlar böyle amaçları sömürmek.Emeğini çalarlar kendi yapmış gibi gösterirler.Takmıycan kardeş taklitler aslını yaşatır.Bunların tek şansı ücretli domainlerinin olması. Adamlar google ye 'fbml kod' yazacak ilk sayfada çıkacak.Sonra senini emeğin poff gidecek.Allaha havale et kardeş.Hak iddaa etmek istesen tr.gg sitesi nsl edecen.Neyse kardeş üzme pek kendini senin siten gayet iyi sabit bi hitinde var yoluna bak sen.emek verilen herşey karşılığını bulur. Wink

Kodun telif hakkı olmaz ama bana ait menuler var kod bu alsın sitemden ama emek sarf ederek kaynak kodumdan komple tabloyu calrak degil beni bu işlerden soguktu küsdürdü yemın ederım bir sürü davet et kodları menüler hazırlıyordum vazgectim sirf o kişi prim yapmasın diye güncelmeyi durdurdum sitemde yapmıyacam gerekirse fbml bölmüne silmeyi düşünüyorum bence kod sitesi büyük hataydı ama emek verdim kıyamıyorum Neutral

Mesaj02.05.2010, 06:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kapak değil de güzel bir cevab olmuştur.Her işin bir zorluğu vardır.