Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj03.05.2010, 19:27 (UTC)    
Mesaj konusu: Ustalardan Yorumlar Bekliyoruz!..

Sitemiz dev bir arşiv oluşturmak için mütevazi bir tema ile hizmetinizde. Duygu ve düşüncelerinizi bekliyorum... Cool
Mesaj03.05.2010, 19:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ustamıyım Neyim Bilmem Ama Siten Çok Güzel.İleride Dahada Güzel Olur.İnşallah.
Mesaj03.05.2010, 20:01 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Ustalardan Yorumlar Bekliyoruz!..

listweb yazmış:
Sitemiz dev bir arşiv oluşturmak için mütevazi bir tema ile hizmetinizde. Duygu ve düşüncelerinizi bekliyorum... Cool

Gerçekten objektif bir yorum istiyorsan buyur.,

Tasarım sitene çok yakışmış , bir dizin sitesine de uygun bir tasarım buna lafım yok.Fakat şu anda bu site tutmaz diye düşünüyorum.Webmasterler PR0 siteden backlink almayı pek sevmez , ayrıca sunduğu şartda da ''Linkimizi sitenizin görünecek bir alanına eklemelisiniz'' diye yazıyor , bu nedenlede webmasterler sitenden backlink almakta uzak durabilirler.Ben kendimden biliyorum benim sitemde PR 4 bir dizin sitesi , buna rağmen sabit bir site akışı yok.Aslında var fakat , bazı kendini uyanık sanan siteler kodu ekliyor kabul olduktan 1-2 gün sonra kaldırıyor.Bilmiyorlar ki biz sürekli kontrol ediyoruz.Neyse kardeşim bu yüzden sitenin tutulması biraz zor.

Eğer illa ben birşeyler başarıcam diyorsan , önce sitene biraz içerik ekle ve siteni özgün bir hale sok yaklaşık 50 gün sonra olacak pagerank güncellemesinde Google'den güzel bir kalite değeri al.
Mesaj03.05.2010, 20:03 (UTC)    
Mesaj konusu: Selamlar!..

Teşekkürler!..

Bende bir yerde reklam verdim. Siteyi bugün açtım css falan önceden hazırlamıştım. Reklam işe yaradı ... Smile
Mesaj03.05.2010, 20:08 (UTC)    

Şu anda hitim 160. İnşallah daha da artacak yurtdışında bir yerde reklam verdim. Bedava hakkım vardı... Wink
Mesaj03.05.2010, 21:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

Siteniz tasarım olarak güzel ancak içerik olarak boş, menu leri doldurursan daha güzel olur kanaatindeyim başarılar dilerim.
Mesaj03.05.2010, 21:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tasarımın ve linl düzenlemelerin tamamen bitince yorumlayalım,,
Mesaj03.05.2010, 21:59 (UTC)    

Yorumlarınız için teşekkürler... Smile
Önceki mesajları göster: