Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj31.12.2009, 10:37 (UTC)    
Mesaj konusu: bedava sitem talep

BEDAVA SİTEM DE ARKADAŞLARIM BÖLÜMÜ İSTİYORUM..İSTEYENLER SİTESİNE BU BÖLÜMÜ YAZI HALİNDE YADA ARKADAŞ LİSTESEİNDEKİLERİN SİTELERİNİ BANNER ŞEKLİNDE KOYABİLSİNLER İSTİYORUM...BU İSTEĞİMİ CİDDİYE ALIN LÜTFEN...
Mesaj31.12.2009, 12:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

merhaba bu isteğinizi promosyon alanına başlık acarsan uyguliyabilirsin
bir ek eklenti gelmesi gerekmez..

http://www.bedava-sitem.com/forum/viewforum.php?f=10
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Mesaj31.12.2009, 12:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

gereksiz
Mesaj31.12.2009, 12:39 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: bedava sitem talep

ozlemlehersey yazmış:
BEDAVA SİTEM DE ARKADAŞLARIM BÖLÜMÜ İSTİYORUM..İSTEYENLER SİTESİNE BU BÖLÜMÜ YAZI HALİNDE YADA ARKADAŞ LİSTESEİNDEKİLERİN SİTELERİNİ BANNER ŞEKLİNDE KOYABİLSİNLER İSTİYORUM...BU İSTEĞİMİ CİDDİYE ALIN LÜTFEN...

Yeni yılda ücretli account bölümü gelicek b-s ekibi bu talebini dikkate alabilir...
Mesaj07.05.2010, 00:01 (UTC)    
Mesaj konusu: arkadaşlarım bölümü güzel olur bence de

arkadaş galiba blogcu.com sitelerindeki arkadaşlarım bölümü gibi bir ekstra istiyor. gerçekten bunun dikkate alınması çok iyi olur. blogcu da da sitelerim var da mesela önümüze gelene tek tık ile arkadaş ekliyoruz, otomatikmen birbirimizin sayfasında birbirimize link vermiş oluyoruz. Yani şimdi burada kime diyelim gel arkadaşım ol, link yayınlayalım diye? denemedim değil, adamlar cvp bile atmıyor. ama MÜMKÜNSE böyle bir arkadaşlık kolonu çok iyi olur, buna da kısaca TR.GG DAYANIŞMASI deriz Wink Surprised
Mesaj08.05.2010, 09:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

evet aynen öyle istiyorum arkadaşım:=)))
Mesaj09.05.2010, 08:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

Gayet güzel bir fikir.Fakat daha Örnekleri ekleyemeyen,işi başından aşkın (!) yönetimimiz için bu çok zor iş.Olacağını sanmıyorum. Wink