Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj11.05.2010, 17:57 (UTC)    
Mesaj konusu: Acil yardım Lütfenn [kayıt hakkında]

SeLam arkadaşlar ben siteme giriş bölümü ekledim kullanıcı adı şifre felan geliyor ama kayıt bölümünü bir türlü yapamadım Lütfenn bana yardım edin aciL Lazım Sad Sad
Mesaj11.05.2010, 18:00 (UTC)    
Mesaj konusu: iyi

Merhaba arkadaş niye yapamıyosun biliyonmu bak bence sitenin adı kullanılıyo yada e-mail aynı 1e-mail e 2site birden kayıt ettiremessin veya sözleşmeyi kabul etmedin bunlara dikkat et.
Mesaj11.05.2010, 19:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşım ben onu demek istemiyom sçtığım sitemde kişilerin kayıt olmasını istiyorum ama yapamiyorum bilmem anlata bildimmi:)
Mesaj11.05.2010, 19:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba..

Sanırım bu kodu arıyorsunuz.. ?

Kod:
<table style="BORDER-RIGHT: silver 1px solid; BORDER-TOP: silver 1px solid; BORDER-LEFT: silver 1px solid; BORDER-BOTTOM: silver 1px solid" width="22%" bgColor="#f1f1f1">
<tr>
<td align="center" style="font-family: tahoma, verdana, arial; font-size: 11px; color: #000000">
<b>  Üye Girişi</b></td>
</tr>
<tr>
<td bgColor="#cccccc" height="1" align="center" style="font-family: tahoma, verdana, arial; font-size: 11px; color: #000000">
<form method="post" action="BURAYA FORUM URL'Sİ GELECEK">
<table class="forumtabelle" width="161" height="87">
<tr>
<td style="font-family: tahoma, verdana, arial; font-size: 11px; color: #000000">
<input style="WIDTH: 100px" value="Kullanıcı adı" name="modulenter2[nick]"><p>
<input style="WIDTH: 100px" type="password" value="Sifre" name="modulenter2[pwd]"></td>
<td style="font-family: tahoma, verdana, arial; font-size: 11px; color: #000000"> </td>
<td style="font-family: tahoma, verdana, arial; font-size: 11px; color: #000000">
<input tabIndex="3" type="image" src="http://www.logicbilisim.com.tr/images_s/ib_giris.gif" name="I1" width="48" height="48" style="border: 0 none"><input type="hidden" value="login" name="mode"></td>
</tr>
</table>
</form>
</td>
</tr>
</table>

Mesaj11.05.2010, 21:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

merhaba Valla kardeşim bu verdiğin kodu da denedim ama giriş bölümü geliyor benim demek istediğim siteme kişiler kayıt olsunlar bi ara bi sitede daha gördüm aynı bedava sitem.com dan yapmıştı adam orada kayıt olabiliyodun ama ben bir türlü yapamadım yaa:(((((
Önceki mesajları göster: