Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj14.05.2010, 07:14 (UTC)    
Mesaj konusu: satanistler ALLAH'A inanmayan ırk?

şüphesiz o insanlarki ALLAH'A inanmayan bu hayatta hiçbirgün huzurlu olmazlar heleki bu kabir ve cehennemde çok ama çok korkunç onlara yapılacak insan mantığını anlayamayacağı işkenceler görecekler bu tür insanlar belkide en büyük suç bizlerde dinimizi belkide insanlara daha iyi öğretsek onlar belkide bu yollara düşmezdi...... korkunçççççççççhttp://www.facebook.com/photo.php?pid=5463098&id=255379705644&ref=mf
Mesaj14.05.2010, 07:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

görüntüyü yayınlamadım bs de küçük kardeşlerimizde olduğu için onlar açısından adresi yazdım...
Mesaj14.05.2010, 07:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bence bu adamlar sırf farklılık yaratmak için böyle yapıyorlar...
Yoksa ne gibi sebepleri varki yzaılı olmayan bir şeye inansınlar..
Yani taptıkları şeytanı ilah kabul ediyorlar ama ilah olduguna dair hiç bir kanıtları yok..
Yada var ben bilmiyorum..
Ama wampir gibi gidip onun bunun kanını içenlerin kendilerini öbür dünyada iyi bir yerde görmesi sadece kendilerini aldatmadır diye düsünüyorum
Mesaj14.05.2010, 07:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

designer-im yazmış:
Bence bu adamlar sırf farklılık yaratmak için böyle yapıyorlar...
Yoksa ne gibi sebepleri varki yzaılı olmayan bir şeye inansınlar..
Yani taptıkları şeytanı ilah kabul ediyorlar ama ilah olduguna dair hiç bir kanıtları yok..
Yada var ben bilmiyorum..
Ama wampir gibi gidip onun bunun kanını içenlerin kendilerini öbür dünyada iyi bir yerde görmesi sadece kendilerini aldatmadır diye düsünüyorum

sana sonuna kadar katılıyorum arkadaşlar bırakın boş konuları bunun için bi şeyler yapmamız lazım çünkü biz bişey yapmazsak lütfen bu konuda cevaplarınızı bekliyorum...yorumlarınızla belkide bs de satanist dediğimiz ırktan insanlar olabilir çünkü bu ırk her alanda bunları keşif etmek gerçekten zor yapılan her yorum belkide bi insanın hayatını değiştirir. lütfen cevaplarınızı bekliyorum..
Mesaj14.05.2010, 11:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

Gerçekten Allah-ı Teala'ya inanmayanları çok büyük bir gazap bekliyor ki bu (İğrençliktende öte) ırkın bundan haberi yok.

Allah ailemizden ve çevremizdeki insanları bu tür şeylerden korusun.

Anlamadığım tek şey ise bu insanlar kendilerine verilen -ruh ve bedene- nasıl kıyabiliyorlar?

Bu ve gelecekte gençliği tehdit eden ana etmenlerin başındada -Kendi uydurmuş oldukları- Satanizm var!

Allah'a çok şükür ki,bunlara yol göstermeye çalışan sayısız kişi var.

Allah,bizi bu gibi -Kişilerden- korusun.