Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj18.05.2010, 11:45 (UTC)    
Mesaj konusu: Uzun ARadan Sonra Tekrar Birlikteyiz....

Arkadaşlar Sizde Biliyorsunuz Ki Yaklaşık 1-2 Forumda Konu Açılamaıyordu.Hatta Bu Sabah Foruma Hiç Girilmiyor Forum Offline Yazıyordu;
Yetkililere Sorduğumda Bu Durumun Geçici Bir Problem Olduğunu,Durumu Halletmeye Çalıştıklarını Söylediler.
Ne Diyeyim Tekrardan Merhaba!!!
Mesaj18.05.2010, 12:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

Doğru mesaj yazıyordum göndere bastım Bir saat yüklemeye çalışıyodu. Hani Forum 24 saat hizmetimizdeydi Demekle olmaz yapın öle deyin.

Ne mutlu Türküm diyene! M. Kemal Atatürk

En son bilgidoluyuz tarafından 18.05.2010 12:54:28 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj18.05.2010, 12:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

tüh bende kasayı tamire vermiştim Mr. Green adam bişey yok demişti Very Happy
Mesaj18.05.2010, 12:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

walla kapanması çok kötü olmusdu
Mesaj18.05.2010, 12:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

Oh Be Sonunda forum Açıldı Hayırlı Olsun Arkadaşlar ... Wink

“Türk demek Türkçe demektir; ne mutlu Türküm diyene!” [ Türkçemize Sahip Çıkalım ! ]
Mesaj18.05.2010, 12:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

Forum açıldığı çok iyi oldu.Sorun oduğu zaman çok kötü oluyor ya.B-s'den soğumuştum.Ama şimdi bomba gibiyim. Very Happy
Mesaj18.05.2010, 12:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba,

Gerçekten bu Teknik Sorun çok kötü bir zamanda oldu.Ama şükür kavuşturana diyelim ve güzel paylaşımlara devam edelim.

Not: Bilgidoluyuz ve listcity kullanıcılarının konu ile ilgisiz olan mesajları kaldırılmıştır. BU SEFER UYARILIYORSUNUZ! Bir daha bu hatayı yaptığınızda Ban alırsınız bilginize.

Mesaj18.05.2010, 12:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

benimsitem1993 yazmış:
Merhaba,

Gerçekten bu Teknik Sorun çok kötü bir zamanda oldu.Ama şükür kavuşturana diyelim ve güzel paylaşımlara devam edelim.

Not: Bilgidoluyuz ve listcity kullanıcılarının konu ile ilgisiz olan mesajları kaldırılmıştır. BU SEFER UYARILIYORSUNUZ! Bir daha bu hatayı yaptığınızda Ban alırsınız bilginize.

Özür dilerim.... Neutral

Ne mutlu Türküm diyene! M. Kemal Atatürk
Önceki mesajları göster: