Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj24.05.2010, 15:33 (UTC)    
Mesaj konusu: Script Yardim <==

ÖNCELIKLE Merhabalar bana acil yardim lazim elimde 2 tane browser script kodlari bulunmakta 2 Ayri oyun 2 ayri dosya ben bunlari baska bir site ücretsiz ornek forumlardan yonlendirebilirmiyim BS ye veya nasil yapabilirim bi forum vs sitesinde ornek kabile-savaslari.tr.gg gibi adam yonlendirmis guzel yapmis BS ye o nerden nasil yapmis anlamadim yardim edicek birisi varsa simdiden tsk ederim.
Mesaj24.05.2010, 16:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

Dikkatlice Dinle Bak Sana Hackerfriendden Örnek Vericem Forum-hackerfriend.tr.gg Var Ondada İçinde Forum Sayfası Var Ya Bence Pek Kaliteli Olmuyor Ama Yinede Kodu Veriyim Sana

Kod:
<IFRAME src="Yönlendireceğin Site" width=468 height=60 marginwidth=0 marginheight=0 hspace=0 vspace=0 scrolling=no frameborder=0></IFRAME>
Mesaj24.05.2010, 16:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tmm Kardes iframe için ama benim sorum suydu elimdeki script'i hangi siteye koyabilirim ornek yetkinforum'a koyulurmu vede nasil ? ^^ saol yorumun için
Mesaj24.05.2010, 16:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

Scripti ftpsi olan bir hosta yüklemelisin Wink

Mesaj24.05.2010, 16:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

Nasil Yani Biraz Acarmisin Kardes konuyu vede biliyorsan netur hosta yuklemeliyim biliyorsan bir zahmet linkleride verebilirsin saol yorumun için^^
Mesaj25.05.2010, 19:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

yardim edicek yokmu hangi ftp sitesine yuklemeliyim?.?.
Mesaj26.05.2010, 13:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

biliyorum forumda flood yapilmasi yasak ta yardim edicek kimse yokmu bakin adam yapmis www.kabile-savaslari.tr.gg adam nasil yapmis dosyalari nasil yuklemis siteye anlamadim :S
Mesaj27.05.2010, 07:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaslar Yardim edin ya biliyorum flood yapmak yasak 1 kisiden baska kimse yazmamis yardim bekliyorum kac gundur yazan yok :S
Önceki mesajları göster: