Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj26.05.2010, 19:19 (UTC)    
Mesaj konusu: Tasarım bölümüne koldar yarım ekleniyor..

Arkadaşlar tasarım bölümünün gelişmiş ayarlara giriyorum orda mesela 2. kutucuğa kodu yazıyorum yarısı eklniyor sanki bi snırvarmış gibi başka eklenmiyor.. neden blye oluyor yardım eder misiniz.. Embarassed
Mesaj26.05.2010, 19:26 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Tasarım bölümüne koldar yarım ekleniyor..

eccelklan yazmış:
Arkadaşlar tasarım bölümünün gelişmiş ayarlara giriyorum orda mesela 2. kutucuğa kodu yazıyorum yarısı eklniyor sanki bi snırvarmış gibi başka eklenmiyor.. neden blye oluyor yardım eder misiniz.. Embarassed

Ne Eklediniz de Böle Oldu Kodları Yollarmısın
Mesaj26.05.2010, 19:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

şu an o yarım kalan kodları sildim ama kodlarla alakası yok sadece harf yazsamda öyle olucak sanki birisi sınır koymuş 100 karakter sanırım.. Neutral
Mesaj27.05.2010, 07:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba,
Google Chrome kullanıyorum benimde aynı sorunum vardı tarayıcıyı kod yazmak istediğim zaman değiştiriyorum İE 7 kullanıyorum siz de deneyin rahat edin..
Mesaj27.05.2010, 08:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu sorun bilgisayardan veya Bedava-Sitem'den kaynaklanan bir sorun değil.
Arkadaşında belirttiği gibi tek sorun tarayıcıda "Google Chrome" kullanan kişilerin nerdeyse tamamı aynı sorun ile karşılaşıyor.
Yeni bir tarayıcı yükleyip denediğinizde olacağını umuyorum.
Mozilla,İnternet Explorer,Opera,Safari vb. tarayıcılar işinizi görecektir.

Mesaj27.05.2010, 10:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

tamamdır cherome kullanıyordum değiştireyim bari..Very Happy
Mesaj27.05.2010, 10:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

aynı sorun bendede görünüyordu google cherome di tarayıcım tarayıcımı değişitrdim sorunun ortadan kalktı ve ayrıca şunu fark ettim google cherome bir tek bedava sitem de böyle oluyor benim diğer yerlerdede sitelerim var ama onlarda böyle bir problem yaşamadım hiç