Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj04.06.2010, 14:44 (UTC)    
Mesaj konusu: Sonisphere 2010 Festivali Istanbul'da...

Bilet Fiyatları;

Sahne Önü 270 TL - Sahne Önü 420 TL TÜKENDİ
Saha İçi 115,5 TL - Saha İçi 175 TL TÜKENDİ
VIP 220 TL - VIP 320 TL
1.Kategori 170 TL - 1.Kategori 220 TL
2.Kategori 132 TL - 2.Kategori 165 TL
3.Kategori 104 TL - 3.Kategori 154 TL
4.Kategori 73 TL - 4.Kategori 121 TL

2010 Haziran ayında İstanbul rock müziğin kuşatmasında olacak! Şehrin yedi tepesinden duyulacak, yedi tepesini titretecek günlere çok az kaldı. Ülkemizde ve yurtdışında pek çok başarılı organizasyona imza atan, müzikseverleri ve şov dünyasını takip edenleri birbirinden kaliteli konserler ve etkinliklerle buluşturan Purple Concerts, bu yaz Türkiye tarihinin en önemli festivaline imza atıyor.

SONISPHERE FESTIVAL!

Bundan belki de on yıl önce Sonisphere Festival’de yer alacak isimlerin bir çoğunu tek başına izlemek bile hayallerimizi süslerken, bu yaz hayaller mükemmel anılara dönüşecek. Dünya çapındaki rock festivallerinde görüp iç geçirdiğimiz isimler bu yazı daha önce yaşadığımız tüm yazlardan farklı kılmak için şehrimize akın edecekler. Rock müziğin en güçlü isimleri, en cüretkar grupları ve en görkemli şovlarını bu yaz bu sahneden başka hiçbir yerde göremeyeceksiniz!

İstanbul stadyum konserlerini seviyor, 2008 yılında yine Purple Concerts organizasyonuyla Metallica’yı on binlerce hayranı yalnız bırakmamıştı. Tarih bu defa sadece tekerrürden ibaret olmayacak. Metallica, bu defa yalnız değil, Bay Area Thrash metalin öncü isimleri olan Slayer, Anthrax ve Megadeth’le dünyada ilk kez düzenlenen Big Four Tour kapsamında geliyor. Heavy metalin duayen ismi Heaven & Hell, Alman endüstriyel metalin efsane topluluğu Rammstein. Ülkemizde binlerce hayranı bulunan Manowar, grunge rock türünün en önemli isimlerinden Alice in Chains ve daha pek çok ünlü isim tarih yazmaya geliyorlar.

25-26-27 Haziran’da Beşiktal İnönü Stadyumu’nda saatler duracak ve yıllar boyunca konuşulacak, yıllar boyunca hatırlanacak bir hafta sonu olacak. Türkiye festival tarihinin en önemli organizasyonunda tarihe hep beraber tanıklık etmek için, Sonisphere Festival’de yerinizi alın!

Ben biletimi aldım,sabırsızlıkla bekliyorum.
Yaşlanınca bir Metallica,Slayer,Mega Deth,Manowar ve Rammstein dinleyemedim demiyeyim. Razz

ROCK SEVERLERE DUYURULUR.
Mesaj04.06.2010, 14:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

ßiz Kayserideyiz Smile

www.wwe-yayin.tr.gg
Mesaj04.06.2010, 14:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

paylaşım icin teşekkür ederim
Mesaj04.06.2010, 14:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

wwe-yayin yazmış:
ßiz Kayserideyiz Smile

Ben buna karışamam.Çünkü yapılan konser Istanbul'da.

Ben sadece Istanbul'da olanlara duyurmak amaçlı paylaştım. Wink

İmkanların varsa ve Rock'ı seviyorsan akrabaların varsa,Istanbul'a gelebilirsin. Wink

Bu arada 14 yaş sınırı var. Wink
Mesaj04.06.2010, 17:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

millet başka ülkelerden geliyor sen kayserideyiz diyorsun yaaa

bu arada pazar günkü biletler bitti bile..

ve çok pahalı
ben gidemiyorum acaba stada gitsem mi ki sesini duyarız sonuçta içeri giremesek de
etrafta su falan satacan aslında Very Happy
Mesaj05.06.2010, 10:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

soruyorum yazmış:
millet başka ülkelerden geliyor sen kayserideyiz diyorsun yaaa

bu arada pazar günkü biletler bitti bile..

ve çok pahalı
ben gidemiyorum acaba stada gitsem mi ki sesini duyarız sonuçta içeri giremesek de
etrafta su falan satacan aslında Very Happy

Güzel fikir.Ama güvenlik sattırmıyor. Razz

Saha içine giremesen bile,çok yüksek seste bu Festival yapılacağından soloları saha dışından zorlanmadan duyabilirsin. Idea

Mesaj12.06.2010, 08:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

sanal-ingilizce yazmış:
paylaşım icin teşekkür ederim

Mesaj26.03.2011, 20:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

Önceki mesajları göster: