Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj11.06.2010, 11:27 (UTC)    
Mesaj konusu: İletişim formu yapabilen?

Bana iletişim formu lazım şöle olacak

Adınız:
Site Adı:
E-Mail:
Site Kategori:(Buraya tıklayınca 12seçenek gelicek bunlar Genel içerik,Din,Spor,Müzik,Tv,Doğa,Toplist,Yarışma,Html,Oyun,Haber,Yerel,Diğer)

Olucak alttada Gönder butonu olucak mail adresim gerekiyorsa berke907( at )hotmail.com adresine gelesini istiyorum formların

Şimdiden teşekkür ederim bu gün bi kod buldum çalışmadı mesaj gönderildi diyor mesaj e-mailime gelmiyor yeni bir form arıyorum.
Mesaj11.06.2010, 11:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kardeş Jotform a gir üye ol orda istidiğin formu yaparsın yada bunu bedava-sitem ekstralarından da yapmakta mümkün Wink
Mesaj11.06.2010, 11:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

Evet ypmak mümkün fakat tasarım css bu yüzden bu tasaraımı her sayfaya eklemk zorundayım fakat ekstra da bunu yapmak mümkün değil o yüzden bende bu iletişim formu hmtlsi bulup tasarımın içerik bölümüne koymak istiyorum
Mesaj11.06.2010, 11:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

link-adresi yazmış:
Kardeş Jotform a gir üye ol orda istidiğin formu yaparsın yada bunu bedava-sitem ekstralarından da yapmakta mümkün Wink

En iyisi jotforum.Bence ona üye ol ve yap.
Mesaj11.06.2010, 11:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

rapbirstil yazmış:
Evet ypmak mümkün fakat tasarım css bu yüzden bu tasaraımı her sayfaya eklemk zorundayım fakat ekstra da bunu yapmak mümkün değil o yüzden bende bu iletişim formu hmtlsi bulup tasarımın içerik bölümüne koymak istiyorum

Sen her sayfaya ayrı ayrı tasarım mı ekliyorsun?
Mesaj11.06.2010, 11:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

link-adresi yazmış:

kardeş ben formu yaptım ama üye olmadım yapmak için üyemi olmak gerek
Mesaj11.06.2010, 11:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kodu al de eğer üyelik istemezse üye olmaya gerek olmadan yaoılabiliyormuş, eğer isterse üye oluverirsin.
Mesaj11.06.2010, 12:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

çok sağolun sorun çözüldü yardımcı oludğunuz için çok teşekkür ederim
Önceki mesajları göster: