Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj14.06.2010, 04:56 (UTC)    
Mesaj konusu: Cunobag sizlerle ...

Merhaba dostlar,

Bu başlığın amacı sadece benle sohbet etmek isteyip de görüşlerini sunmak,merak ettiklerini sormak,fikir paylaşımlarında bulunmak isteyenlere cevap verebilmektir.
Biliyorsunuz ki özel mesajlara cevap vermiyorum,bu başlık polemiğe,tartışmaya girmeyen ve doğru uslupla yazmasını bilen herkese açıktır.

Sevgiler.
Mesaj14.06.2010, 06:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

Smile günaydın hocam....

şimdi bazıları buna kişisel başlık açmak yasak derse hiç şaşmayın Smile

hocam b-s deki bu büyük reklamları kaldırmakla ilgili bir çalışmanız var mi ?

ayrıca aile hayatınızda mutluluklar Very Happy
Mesaj14.06.2010, 07:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhabalar hocam.

Reklamlar kalkacak mı ?
Moderatörler değişecek mi ?

Yorumlarsanız sevinirim.

Âyinesi iştir kişinin lafa bakılmaz
Şahsın görünür rütbe-i aklı eserinde
Mesaj14.06.2010, 07:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

Selam Hocam Yeni Versiyon Gelecek Diyorlar Ama Bi Türlü Gelemedi.Bunun Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşırsanız Sevinirim
Mesaj14.06.2010, 09:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

İyi Günler Cüneyt Hocam,

Ben 4-5 ay uzak kaldım bedava-sitem'den 4-5 ayda olan değişmelere inanamadım.

Bizim eski kadro yani bizim arkadaşlar hepsi bırakmış bedava-sitem'i bunu nedeni olarak o devasa reklamları ve forumdaki seviyenin sürekli düşmesini gösteriyorlar. Şu sıralar bakıyorum da foruma bedava-sitem'de iki elimin parmaklarını geçecek kadar vasıflı eleman kalmamış. Bir soru soruluyor bilip bilmeyen herkes saçma saçma şeyler yazıyorlar buna bir çözüm bulmalıyız. Ayrıca şu yeni versiyon için bişeyler yapmalıyız artık 1,5 seneden beri geliyor ya Very Happy

Arrow Ethical Hacker Arrow Professional Web Designer
Mesaj14.06.2010, 09:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba hocam, sizi burda görmek güzel. Smile Bedava sitemin bir çok sorunu var ve biz kullanıcılar bu konular hakkında birçok başlık açmıştık. Bu sorunların çoğu yeniliklerin olması örneğin;

Arrow Moderatör değişimleri
Arrow Örnek sitelerin değişimleri
Arrow forumda admin olucakmı

Birde en önemlisi ve bütün kullanıcıların da isyan ettiği pop-up reklamlar. bu reklamlar ziyaretçileri kaçırdığı için doğal olarak kimse istemiyo. Hani şuanlık bir çözüm olmasa bile ilerde acaba bu pop-up reklamlara çözüm bulunabilirmi sizce?
Mesaj14.06.2010, 09:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

oyunfarz yazmış:
Merhaba hocam, sizi burda görmek güzel. Smile Bedava sitemin bir çok sorunu var ve biz kullanıcılar bu konular hakkında birçok başlık açmıştık. Bu sorunların çoğu yeniliklerin olması örneğin;

Arrow Moderatör değişimleri
Arrow Örnek sitelerin değişimleri
Arrow forumda admin olucakmı

Birde en önemlisi ve bütün kullanıcıların da isyan ettiği pop-up reklamlar. bu reklamlar ziyaretçileri kaçırdığı için doğal olarak kimse istemiyo. Hani şuanlık bir çözüm olmasa bile ilerde acaba bu pop-up reklamlara çözüm bulunabilirmi sizce?

Bence pop-up reklamlar sorun değil çünkü çoğu kişi opera google chrome ve firefox dan giriyor bu tarayıcılarda pop-up lara izin vermiyor. bu sorun yerine bence daha önemli bir sorun giderilebilir örneğin üyelik sistemi Wink

Arrow Ethical Hacker Arrow Professional Web Designer
Mesaj14.06.2010, 10:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hocam öncelikle sizi forumda görmek güzel sevindim.Allah(c.c) hiç ayırmasın inşallah...

Sorum şu : Forum rütbelerinin guncellenmemesi canımı çok sıkıyor bu konu hakkında bilginiz varmı ? Ne zaman güncellenecek gibi ..?
Mesaj14.06.2010, 17:38 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Cunobag sizlerle ...

cunobag yazmış:
Merhaba dostlar,

Bu başlığın amacı sadece benle sohbet etmek isteyip de görüşlerini sunmak,merak ettiklerini sormak,fikir paylaşımlarında bulunmak isteyenlere cevap verebilmektir.
Biliyorsunuz ki özel mesajlara cevap vermiyorum,bu başlık polemiğe,tartışmaya girmeyen ve doğru uslupla yazmasını bilen herkese açıktır.

Sevgiler.

Merhaba sevgili Cüneyt hocam ,

Görüşmeyeli uzun zaman oldu. İyisinizdir umarım.
Mesaj14.06.2010, 20:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

oncelikle merhaba 1 yıldır galiba yokum değişiklikler oldukca fazla olmus mesala forumda kimse yok biri bunu ayrıntılı olarak acıklayabilir mi bedava-sitemin aldıgı reklamlar veya seviyesizligin dusmesi ile olacak işler değil bunlar tabi benim şahsi görüşüm canımı oldukca sıktı bu konu site tasarlama islerine devam edecektim vazgectim
Mesaj14.06.2010, 20:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba Hocam,
Uzun zamandan beri Yoktum. Geçen Forumda Bir moderatörün Bir kullanıcıya davranışını gördüm iyi ki yokmuşum Dedim. BunLar düzelecek mi?
AdabıyLa Davranan ModeratörLer gelecek mi?
Bu RekLamlar ne zaman küçülecek?
iyi Çalışmalar

Mesaj14.06.2010, 20:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhabalar
Sorularım şunlar

1-bedava sitemin koymuş olduğu pup pup reklamı siz yetkiliye söyliyerek kaldıra bilirmisiniz ?

2-örnek sitelerde kapatılmış yada sorunlu siteler bulunuyor bunlar ve ayrıca çok uzun süredir örnek siteler değişmedi değişcekmi ?

3-Modların davranışları değiştirilmeli ve ayrıca görevini yapmayan modlar ne zaman değiştirilecek

4- haksız yerlere arkadaşların siteleri kapatılıyo bu kadar serbest şekilde site kapatma çok yanlış dinlemeden yargılamadan siteleri siliniyor bu hatalar düzeltilecekmi

5- bazem siteme giremiyorum opps filan yazılar geliyr bunlar kimi zaman saatler alıyoo bu tür sorunlar düzeltilecekmi

6-forum canlılığını yitirdi ve şunuda söyliyeyim forumda başlık açmaya korkar oldum bu kadar sıkı yönetim site sahiplerini bunaltıyo bu sorunlar düzeltilecekmi

7-ESKİ BEDAVA SİTEM GÜNLERİNİ ÖZLÜYORUM TEKRAR GERİ GELEBİLİRMİ

bu sorularımın cevabını verirseniz çok mutlu olurum...

her kese kolay gelsin başarılar dilerim.
Mesaj15.06.2010, 01:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

Herkese Merhaba..
Cunobag eskide olduğu gibi tekrar aktif vaziyete aramızda bulunacaktır..
Bundan dolayı Kendi şahsi görüşümü iletmek istiyorum.

kısa ve öz bir açıklama'da bulunmak istiyorum..
Sayın Öğretmen Cüneyt abi sayesinde, ekibimiz daha kuvvetli olacaktır.
Geçmışe dayanan uzun senelerce verdiği emekler unutulmaz..
Ve unutulmayacaktır Çünki Efsane Cunobag sahalara dönüyor.. Laughing

Adımlar daha ağır ve net atılması dileğiyle.
Herşey gönlümüzce olsun.. İyi forumlar. Saygılarımla ua1905ua@ (Onurhan kaymaz)

Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Mesaj15.06.2010, 20:26 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Cunobag sizlerle ...

cunobag yazmış:
Merhaba dostlar,

Sevgiler.

Hadi Bakalım Görücez eski hava gelcekmi geri

rankend on deviantART
Taklitlerden sakının : rankend forumexe hesabı özenti taklittir.
Mesaj15.06.2010, 20:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

Very Happy Hoşgeldiniz Hocam Very Happy
Önceki mesajları göster: