Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj17.06.2010, 21:11 (UTC)    
Mesaj konusu: Arkaplan Müziği Hakkında Yardım?=

8 yıldır halkoyunlarıyla uğraşıyorum. bilgisayar bilgileriyle ilgili bir site yaptım ancak sitemde hiç zeybek ilgili birşeyler yok. Bende müzik olmasını istiyorum gelen ziyaretçileri karşılayabilicek,gayet sakin bir hoşgeldiniz müziği.Süresi sadece 30sn olduğu için açıp kapatmaya gerek yok.Sizlerden bana ayrdımcı olmanız için istediğim şey siteme her tarayıcıda çalışan,açma kapama butonu olmayan,30snlik müzik koymama yardım etmek... yardımcı olucak varsa; söylesin ö.m'den müziği nereye(hangi siteye yüklemem gerektiğini söylesin). bende müziğin url'sini alıp bana verilen arkaplan müzik koduyla birleştireyim....?

ayrıntılı anlattığımı düşünüyorum,inşallah yardımcı olabilirsiniz...
Mesaj17.06.2010, 21:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arrow http://www.bedava-sitem.com/forum/viewforum.php?f=22

Bu Bölümü İncelemeni Tavsiye Ederim.

Mesaj17.06.2010, 21:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

müzikler bölümünü incelemeyi bende biliyorum arkadaşım.böyle linkler gönderelenleri de sevmiyorum ayrıca...

hem bunlardan bir tanesi işe yarasabile her tarayıcıda çalışmıyor bunu da bilmeni isterim...
Mesaj17.06.2010, 21:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

pcfareleri yazmış:
müzikler bölümünü incelemeyi bende biliyorum arkadaşım.böyle linkler gönderelenleri de sevmiyorum ayrıca...

hem bunlardan bir tanesi işe yarasabile her tarayıcıda çalışmıyor bunu da bilmeni isterim...

Arkadaşım Polemiğe Girmeyi İyi Birşey Sanıyorsan Yanılıyorsun
Sana Verdiğim Linkte Gerekli Sorunun Cevabı Var Ve Yaklaşık 3 Bucuk Yıldır Bedava-Sitem Forumundayım. Diğer Sitelerim Vs. Forumda Böyle Cevaplanır Problemine Göre Ama Sen Müzikle Alakalı Problemini Genel Problemler Bölümüne Açmışssın Sence Genel Bir Problemmi Bu ?

Mesaj18.06.2010, 09:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

kodbanks tarafından kod gönderildi kodu koydum siteme girdim download etmeye başladı her girişimde indirip duruyor aynı şeyi olan benim kotaya oluyor,tarayıcım chrome! buyrun bana verilen kod :

Kod:
<!--
Kodbanks.tr.gg arkaplan muzik kodu basla-->
<embed src = "http://www.fileupyours.com/view/287255/fileup.mp3" autostart = true hidden = true>
<noembed>
<bgsound src ="http://www.fileupyours.com/view/287255/fileup.mp3">
</noembed> <!--
Kodbanks.tr.gg arkaplan muzik kodu bitir-->
Mesaj18.06.2010, 21:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

yardımcı olacak kimse yok muu?
Mesaj18.06.2010, 22:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşım Müzikler Bölümü Sana Yardımcı olacaktır ama Url Alıp Ekstra Bölumunde Arkaplan muzıgı var oraya yapştır dene TAVSIYE Wink
Mesaj18.06.2010, 22:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

siz beni anlamıyosunuz yha istemiyorum müzik fln heves meves bıorakmıyorsunuz insanda.müzikler bölümünü gez yok arkaplana ekle blmem ne yhaw akrdeşim müziklerde aradığımı bulamadım
arkaplan bölümündede
tarayıcım chrome
olduğundan habire download ettiriyor indirtiyor müziği dinlettirmiyor yani ben çince mi konuşuyorum ingilizcemi konuşuyorum türkçe mi konuşuyorum:@@ istemiyorum müzik fln gerek yok...
Mesaj19.06.2010, 08:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

Birde bu kodu deneyin olacakmı
Kod:
<bgsound src="SARKININ URL ADRESI BURAYA"loop="1">

Rolling Eyes
Önceki mesajları göster: