Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj22.06.2010, 10:03 (UTC)    
Mesaj konusu: Bizlerin Eğlenmesi için ne yapılması lazım?....

evet arkadaşlar bizlerin bu forumda hoşça vakit geçirmemiz için neler yapılmasını isterseniz.. ne tür başlık kategorilerin açılmasını isterseniz..

benim görüşüm..

serbest bölge gibi eğlence bölümü açılması gerekir..orada biz kullanıcılar her türlü konu ( kurallar dişina çıkmadan ) açarak eğlenebiliriz..
Mesaj22.06.2010, 10:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu Konuda Çok Haklısın
Mesaj22.06.2010, 10:18 (UTC)    
Mesaj konusu: Selamlar!..

Ama şu da bir gerçek!..

Burası teknik bir forum, destek - yardım almak için var, bizim için öyle olmasa bile Webme Yönetimine göre öyle!..
Mesaj22.06.2010, 10:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

eğlence bölümü açılarak kullanıcıların paylaşım sağlanması
spor başlığının açılması ve kullanıcıların paylaşım sağlanamsı
iyi günler
Mesaj22.06.2010, 10:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

Çok güzel ve hoş sözler fakat üstteki arkadaşın dediği gibi burası bir teknik forum yani Serbest Bölgenin dahi kıymetini bilmelisiniz ve ona göre kurallara uymalısınız.. Wink
Mesaj22.06.2010, 11:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

ben birşey sorucam bu serbest bölgenin amacı ney? bunun yerine haberler veya ekstra bilgiler gibi bir başlık olabilirdi bence. çünkü serbest deyin insanın aklına terbiye sınırlarını aşmadan özgürce eğlenebileceği bir ortam gelir. serbesliğin anlamı odur çünkü, yanlışım varsa düzeltin lütfen. Rolling Eyes
Mesaj22.06.2010, 11:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

oyunfarz yazmış:
ben birşey sorucam bu serbest bölgenin amacı ney? bunun yerine haberler veya ekstra bilgiler gibi bir başlık olabilirdi bence. çünkü serbest deyin insanın aklına terbiye sınırlarını aşmadan özgürce eğlenebileceği bir ortam gelir. serbesliğin anlamı odur çünkü, yanlışım varsa düzeltin lütfen. Rolling Eyes

Türkiye'de insanların serbest olduğu bir demokratik bir devlettir fakat siz her istediğiniz kişiye terbiyesiz şeyler söyleyip, yapıyor veya bir yerde isyan çıkarabiliyormusunuz? Hayır. Aynı şey.
Mesaj22.06.2010, 11:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

tumhepsiburada yazmış:
Çok güzel ve hoş sözler fakat üstteki arkadaşın dediği gibi burası bir teknik forum yani Serbest Bölgenin dahi kıymetini bilmelisiniz ve ona göre kurallara uymalısınız.. Wink

tartışma ortamı yaratmak istemem
fakat bu başlıkların teknik foruma zarar vermeyeceğini düşünüyorum
sayın modum görüşümü bilmenizi istedim kolay gelsin size
Mesaj22.06.2010, 11:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

tumhepsiburada yazmış:
oyunfarz yazmış:

Türkiye'de insanların serbest olduğu bir demokratik bir devlettir fakat siz her istediğiniz kişiye terbiyesiz şeyler söyleyip, yapıyor veya bir yerde isyan çıkarabiliyormusunuz? Hayır. Aynı şey.

benim demek istediğim anlamadınız sanırım. ben terbiye sınırlarını aşmadan dedim ve bu forum için geçerli. Türkiye örneğinde ise serbestlik terbiyesizlik veya isyan değildir, serbestlik herkesin özgür yaşamasıdır ve bu aynı şey değildir
Mesaj22.06.2010, 13:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

teknik bir forum ama birazda eğlenmek gerek..
insanlar sıkıldığı zaman gereksiz başlıklar açılmakta.. saçma sapan şeyler..
hem bir başlık açılınca forum teknik forumluktan çıkacak değil ya.. Very Happy
Önceki mesajları göster: