Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj21.06.2010, 11:12 (UTC)    
Mesaj konusu: Windows 8 2012'de !

Microsoft'un Los Angeles'ta düzenlenen Profesyonel Geliştirici Konferansı'nda ortaya koyduğu slayt yazılım devinin bir sonraki işletim sistemine dair öncül bilgileri ortaya koydu.

Görüntüde yer aldığı üzere, MS yeni işletim sisteminde de aynı isimlendirmeyi sürdürmeye devam edecek. Kod ismi Windows 8 olarak konulan yeni OS'nin çıkış tarihi ise 2012 olarak gözüküyor. Keza bu tarih Windows 7 ertesinde 3 yıllık ürün döngüsüne de uygun düştüğünden kesinlikle mantıklı. Halihazırda yeni işletim sisteminin teknik detaylarına dairse elde bir bilgi bulunmamakta; ki zaten Win7'nin çıkışının üzerinden henüz bir ay kadar geçmişken kısa vadeli gelecekte de Win8'e dair elle tutulur bilgilerin açıklanacağını zannetmiyoruz.
Mesaj21.06.2010, 11:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bakalım Nasıl Bişey Olucak Bu Sefer?

Mesaj21.06.2010, 13:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

Zannetmiyorum Xp ile Vista arasında tam 6 sene var.. (Tabi bunun etkisi çok iyi bir işletim sistemi olmasından geçiyor..)

Vista ile Win 7 arasında 2 sene var. (Performanssız bir işletim sistmei olduğundan...)

Windows 7 iyi bir işletim sistemi ve en az 5 sene boyunca Windows 7'nin üzerine bir işletim sistemi çıkaracaklarını sanmıyorum.
Mesaj21.06.2010, 13:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

tumhepsiburada yazmış:
Zannetmiyorum Xp ile Vista arasında tam 6 sene var.. (Tabi bunun etkisi çok iyi bir işletim sistemi olmasından geçiyor..)

Vista ile Win 7 arasında 2 sene var. (Performanssız bir işletim sistmei olduğundan...)

Windows 7 iyi bir işletim sistemi ve en az 5 sene boyunca Windows 7'nin üzerine bir işletim sistemi çıkaracaklarını sanmıyorum.

Evet haklısınız..
Zaten çıksa bile Win7'den farkı olmaz.. Wink
Mesaj21.06.2010, 14:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

tumhepsiburada yazmış:

sana katılıyorum. vista çok kötüydü hemen 7 çıktı.Xp süper olduğu için vista geç çıktı.7 de güzel diyorlar.Ben kullanmadım ama güzelse geç çıkar.
Mesaj22.06.2010, 12:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

tumhepsiburada yazmış:

Xpyle , Vista arasında neden o kadar fark var ? = Yeniden kodlandı.

Vistayla , 7 arasında neden 2 sene var ? = Kodlarla oynandı.

Alıntı:
Performanssız bir işletim sistmei olduğundan...)

İşte en yanlışıda buydu.
Mesaj24.06.2010, 08:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

Paylasım İçin Tesekkurler
Mesaj24.06.2010, 10:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

eskidendi-78 yazmış:
Paylasım İçin Tesekkurler

Wink
Bu makale benim yorumumdan fazla resmi açıklamadır.. Wink
Mesaj24.06.2010, 11:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

#TümhepsiBurada
5 Yıl Bekleyeceklerini Düşünmüyorum. Çünkü 5 Yılda Bilgisayarlar Çok Gelişir ve Yeni Bir İşletim Sistemine İhtiyaç Duyarlar. Bence 3 Yıl Yeterli Çıkması İçin...

Mesaj24.06.2010, 11:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

@ japon-cocuk
Haklısın...Bilgisayarların gelişeceği aklıma gelmemişti..
Zaten kafadan uydurma değil..Resmi açıklama Exclamation Razz
Mesaj24.06.2010, 19:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

@ibrahimgun
Kardeş sende herşeye katılıyorsun ya. Birisinde karar kıl bence Wink
Mesaj24.06.2010, 19:35 (UTC)    
Mesaj konusu: Selamlar!..

Arkadaşlar Windows artık kapalı kod kullandığı için Linux severler çok propaganda yapıyor. Windows kodlarını açmayı düşünebilirmiş. Geçen konferansında Bill GATES söyledi!..

İnternetten videolarına bakabilirsiniz!.. Wink
Mesaj24.06.2010, 20:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

mr-graphi yazmış:
@ibrahimgun
Kardeş sende herşeye katılıyorsun ya. Birisinde karar kıl bence Wink

Terbiyesizliğin Luzümü Yok Mad
Önceki mesajları göster: