Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj30.06.2010, 15:53 (UTC)    
Mesaj konusu: Artık ö.m yoluyla Kullanıcı uyarılsın..[ Dikkat ]

Alıntı:

Bende buna nispet yöneticilerimizinde özelden uyarmalarını istemişimdir her zaman!.. ( Topluma örnek olacak kuralları forumdan uyarabilirsiniz ama yeniyse bırakın özelden uyarın!.. Wink )

Çünkü biz bir aileyiz diyorsak, ailede kimi zaman, akrabalar arasında sevgi için kalp kırılmaması için çekeriz sevdiğimizi bir kenara ayıbını öyle söyleriz!.. Wink

Ortalık söylenmesi, ibretlik olması gerekenleri parantezle ayırıyorum zaten onlar farklı bir durum!.. Programyapmak'in yazısından alıntıdır..

Yukarıdaki Yazıdan anlayacağimiz kadarıyla ARTıK şöyle bir şey yapmayı düşünüyorum..

Forumda Bir başlık Yanlış kategoride açılmış..veya Gereksiz başlık açılmış ve site reklamı yapılmış..Bunları O Başlık altında uyarmak yerine Ö.m Yoluyla gerekli açıklamayla bilgilendirilmeli.. ve O başlığa da Ö.m ile Yapılan açıklamayı dikkate alınız.. { Konu Kilit } şeklinde yazalım.. Bu sayede başlık sahibini herkez içinde uyarmak yerine ö.m ile uyarmış oluyoruz..

Bundan Sonra Bunu tekrarlarsak Daha yararlı olur..

Teşekkürler..
Mesaj30.06.2010, 15:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sonuna kadar destekliyorum. Bu sayede kullanıcılarında beğenisini kazanmış olur küsmek yerine daha fazla severler Wink
Mesaj30.06.2010, 15:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

sehrialem yazmış:
Sonuna kadar destekliyorum. Bu sayede kullanıcılarında beğenisini kazanmış olur küsmek yerine daha fazla severler Wink

Teşekkürler..
Mesaj30.06.2010, 16:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kesinlikle bende destekliyorum...Ayrıca başlık kirlenmesi önlenmiş olur.Tartısmalar devam etmez..Edersede özelden devam eder..Bende cok guzel dusunce.. Wink
Mesaj30.06.2010, 16:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

istanbulife yazmış:
Kesinlikle bende destekliyorum...Ayrıca başlık kirlenmesi önlenmiş olur.Tartısmalar devam etmez..Edersede özelden devam eder..Bende cok guzel dusunce.. Wink

Teşekkürler..
Mesaj30.06.2010, 16:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

gerçekten güzel düşünce destek veriyorum
Mesaj30.06.2010, 16:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu konuyu aramızda görüşmüştük..
Özel mesaj sistemi kullanarak.
Uyarı atılmasını bizde doğru buluyoruz. Wink

konullara sadece kilit yazıp.
Uyarıyı özel mesaj sisteminden iletiğim zamanlar olmuştur. Razz
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Mesaj30.06.2010, 16:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

ua1905ua yazmış:
Bu konuyu aramızda görüşmüştük..
Özel mesaj sistemi kullanarak.
Uyarı atılmasını bizde doğru buluyoruz. Wink

konullara sadece kilit yazıp.
Uyarıyı özel mesaj sisteminden iletiğim zamanlar olmuştur. Razz

Olmuştur ama Daha da olmasını istiyoruz.. Mod arkadaşlar ve Diğer kullanıcılar içinde geçerlidir.
Mesaj30.06.2010, 16:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tabıkı.. Ne demek istediğinizi anlıyorum..
Dikkat'e alınacağin'dan emin ola bilirsiniz..
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW

En son ua1905ua tarafından 30.06.2010 16:20:38 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj konusu:

Ben şöyle düşünüyorum;

forumda uyarı genel ve herkese açık bir alanda olduğu için uyarı yapılan konuya giren herkes bu uyarıyı görür ve yanlışın ne olduğunu anlar.Özel mesajla sadece bir kişiye öğretebilirsiniz evet ama forumda birçok kişi aynı anda öğrenebilir.

ama başlık sahibini herkesin içinde uyarmak onu kırar derseniz buna da karşıyım doğru üslubu kullanırsanız kimse kırılmaz bana sorarsanız.Birini kıran insan ö.m ile de kırar forumda da...

ama şöyle birşey yapılabilir sürekli her bölümde reklamını yapanları bu şekilde uyarırsın buna kimse zaten birşey demez.Çokta güzel bir düşüncedir.

Birde sizin bu düşüncenizin geri tepebilme yolunu yazayım.

Örneğin yanlış yere açılmış bir başlık var ve 3 kullanıcı başlık sahibini uyarıyor sizce bu başlık sahibinin tepkisi tamam birdaha yapmam şeklinde mi olur yoksa daha mı sert en azından forumda bir kişiden uyarı alırsınız ama önemli mesajda bu böyle değildir kaç kişi uyarır bilinmez bu yüzdende başlık sahibi forumdan soğuyabilir veya size ters bir cevap verebilir...
Mesaj konusu:

Nasıl yani konu kilit diye biz mi yazacağız..
Mesaj30.06.2010, 16:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

ua1905ua yazmış:
Tabıkı.. Ne demek istediğinizi anlıyoum..
Dikkat'e alınacağin'dan emin ola bilirsiniz..

Bunu sizden duyduysam emin olmamak mümkün mü Razz

İlgin için teşekkürler.. Razz
Mesaj30.06.2010, 16:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

ibrahmgun yazmış:

Magic-net Dediklerinin Son Kısımlarına Katılıyorum...Bunun içinde ilk başta konuya Ö.m ile Yapılan açıklamayı dikkate alınız.. { Konu Kilit } Bu yazıyı yazdıktan sonra ö.m ile uyarıyı yaptıktan sonra bir başka kullanıcı konuya yapılan yazıyı gördükten bir daha ö.m atacağini sanmiyorum..

ibrahmgun ;
Evet Biz kilit yazacaz.. '' Ö.m ile Yapılan açıklamayı dikkate alınız.. { Konu Kilit } '' bu yazıyı benzer konuya cevap olarak gönderecez.
Mesaj30.06.2010, 16:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

bilgiliwebnet yazmış:
ibrahmgun yazmış:

Magic-net Dediklerinin Son Kısımlarına Katılıyorum...Bunun içinde ilk başta konuya Ö.m ile Yapılan açıklamayı dikkate alınız.. { Konu Kilit } Bu yazıyı yazdıktan sonra ö.m ile uyarıyı yaptıktan sonra bir başka kullanıcı konuya yapılan yazıyı gördükten bir daha ö.m atacağini sanmiyorum..

ibrahmgun ;
Evet Biz kilit yazacaz.. '' Ö.m ile Yapılan açıklamayı dikkate alınız.. { Konu Kilit } '' bu yazıyı benzer konuya cevap olarak gönderecez.

ben bu yönteminde ters tepebileceğini düşünüyorum
uygulamak veya uygulamamak yetkilirde tabii..
ama istenmeyen sonuçlar alınabilir.
Mesaj30.06.2010, 16:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

Magic-net2@

Bir başlığa uyarı atıldığında başka bir kullanıcı tarafın'dan da uyarılması yanlış olduğunu dile getirmiştim bir kaç başlık altında..

Bir uyarı atıldığın'da başlığı linkini moderatör arkadaşlarımıza iletmeniz yeterli..
Ayrıca sizin'de ne demek istediğinizi anlıyorum.
Yanlışı herkes görsün buna göre forum'daki duruşu değişir diyorsunuz Razz.

En son ua1905ua tarafından 30.06.2010 16:34:07 tarihinde değiştirildi, toplam 2 kere değiştirildi
Önceki mesajları göster: