Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj01.07.2010, 10:54 (UTC)    
Mesaj konusu: 10.000 Klik Sorunu

Arkadaşlar!..

Tamam herkes diyecek ki 10.000 klik çok zor oluyor fakat benim sitem 2-3 gündür kapanıyor!..

Gizliilimler.tr.gg sitesinin kaç bin oluyor klik ama kapanmıyor kolay kolay!..

Yöneticiler beni buradan duysun, maillerde bu tür konulara cevap verilmiyor, her şeyi soruyorum!.. Smile

Bu sorum arada kaynıyor nedense!.. Mr. Green

Tamam saldırı oldu bir gün ama diğer günler kendiliğinden kapandı!..

Şimdi saat çok erken!..

Daha siteme ne kadar kişi girdi ise en az iki katı kadar kişi daha girer siteme gün sonuna kadar ama bir türlü şu 10.000 engelini geçemedim!..

Geçen siteler nasıl geçti, yöneticilerden kesin bir cevap almak istiyorum!..

Question Question Question Question Question

Saygılarımla!.. Cool
Mesaj01.07.2010, 10:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

sevgili kardeşim

öncelikle sitenin yeniden böyle olmasına çok üzüldüm . ileriki zamanlarda benide böyle yapmasından korkuyorum . umarım en kısa zamanda düzelir . yönetiminde bu duruma acilen bir çözüm bulması lazım .

saygılarımla ...
Mesaj01.07.2010, 11:42 (UTC)    
Mesaj konusu: Selamlar!..

ansiklopedika yazmış:
sevgili kardeşim

öncelikle sitenin yeniden böyle olmasına çok üzüldüm . ileriki zamanlarda benide böyle yapmasından korkuyorum . umarım en kısa zamanda düzelir . yönetiminde bu duruma acilen bir çözüm bulması lazım .

saygılarımla ...

Belirli bir düzeyden sonra insanların canını sıkıyor ama!.. Wink
Mesaj01.07.2010, 17:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

"Website offline, contact webmaster" Nedir?
turkmayasi yazmış:
Merhaba Arkadaşlar,

Sitelerinizde ''Website offline, contact webmaster'' ibaresi ile karşılaşıyorsanız açıklaması şudur;
Sitenizdeki olağan ziyaretçi sayısı anormal şekilde arttığında sistem otomatik olarak siteyi 1 gün kapatıyor.
Kendi sitenize iframe veren webmasterları bulup iframeleri kaldırmasını rica edin.
Ayrıca Bedava-Sitemin Türkiyeye erişim probleminin ortadan kalkması , anormal şekilde ziyaretçi artışına neden olabileceği için , web siteleriniz geçici bir süre offline olabilir.

İyi Eğlenceler

Evet. Sende oluyorda 10.000 kliği geçen diğer sitelerde neden olmuyor dersen hiç bir fikrim yok.
Fakat düşünce olarak;
O sitelerde pekiştirmiş olabilirler. Yada onlarda seninki gibi aşırı bir yoğunluk yoktur. Yani sitene girip sayfayı sürekli yenilemek ile normal bir ziyaretçi gibi sayfaları inceleyip gezmenin değişikliği vardır diye düşünüyorum.

Mesaj01.07.2010, 18:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu uygulama çok saçma webme bıze sınır koyamaz ne kadar ziyaretçi gelirse gelsin bırakın 10 bın klığı sırf 20 bın zıyaretcı gelse yıne kapatmamalı neden mı cunkı webme reklamlardan para kazanmıyormu ee webmeye bu kadar zıyaretcı ceken ve webmeye bu kadar para kazandıran bır sıtenın yayını nıye durarkı. Sonuna kadar saçma bi uygulama hem kendılerıne hem kullanıcılara hem webmasterlara zarar verıyolar
Mesaj01.07.2010, 18:23 (UTC)    
Mesaj konusu: Selamlar!..

Mantığa vuralım bakalım şimdi!.. Wink

Benim saat öğlen 12:00' ye kadar 750 ziyaretçim oluyorsa,

Mantıken akşama kadar daha fazla olması gerekir daha yoğun öyle değil mi!.. Wink

Rahat bir 2.000 olur hitim!.. Wink

Sonra akşam üzerinden sonrada bir 1.000 olsa!.. Wink

Al sana 3.000 küsur ziyaretçi, ben yapabilirim ama benim sitemde şu sorun var!..

Gelen ziyaretçiler çok sayfa geziyor!..

Bir ara sadece alt bir sayfada 102 online ziyaretçi bile gördüm!.. Shocked

Ama bu bizim 10.000 sınırı kalkarsa, ben ne pop-up tan ne de o üstte ki büyük reklam dan şikayetçiyim!.. Wink

Yeter ki bu sınır kalksın, yeter ki!.. Wink Cool Laughing
Önceki mesajları göster: