Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj05.07.2010, 14:57 (UTC)    
Mesaj konusu: net.tc Domanin Resimli Anlatım

Bedava Net.tc
http://www.Smartdots.com
Adresine giriyoruz ve sayfanın ortasındaki kutucuğa sitemiz için alacağımız alan adını ve uzantısını seçiyoruz. Ok butonuna tıkladıktan sonra açılan sayfaya mail adresimizi iki defa yazıyoruz ve sayfanın altındaki further:user information yazısına tıklıyoruz.

Uploaded with ImageShack.us

Açılan sayfadaki boşlukları dolduruyoruz. Aşağıdaki resim hangi boşlukları nasıl doldurmanız gerektiğini gösteriyor. Kişisel bilgilerinizi doğru girmek zorunda değilsiniz

Sayfanın altındaki further:additional options yazısına tıklıyoruz ve açılan sayfada hiç bir değişiklik yapmadan en alttaki Conclude the registration yazısına tıklıyoruz. Böylece yeni alan adını başarıyla kaydetmiş olduk. Şimdi smartdots.com adresine tekrar girip Login linkine tıklayalım ve aldığımız domain ve şifremizi kullanarak siteye giriş yapalım. İlk olarak daha fazla bilgi vermek için form doldurmamız gerekiyor. Formdaki tüm eksik bölümleri doldurarak Submit information yazısına tıklayalım.

Şimdi sayfanın solundaki Administration linkine tıklayalım ve açılan sayfadaki Domain Settings bağlantısına tıklayalım.

Evet beleş Domaininiz hazır...

Not :Alıntı
Mesaj06.07.2010, 06:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

bunlara ftp ile bişeyler atılırmı
Mesaj06.07.2010, 07:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

net.tc kayıt oldum ftp ile mi tam bilmiyorum bi yardımcı olursan sevinirim
Mesaj07.07.2010, 20:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

bu yönlendirmedir ftp ücretsiz hostlardan alıcaksın