Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj06.07.2010, 09:54 (UTC)    
Mesaj konusu: Dünyanın Sonumu Geliyor ??

Kıyamet Alametleri

Arkadaşlar ben inceledim ve çok etkilendim sizde bakın ve yorumlayın diye paylaşmak istedim .

MyNet : http://haber.mynet.com/detay/foto-analiz/kiyamet-alametleri/520471
Mesaj06.07.2010, 10:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kıyametin kopacağini sen, ben , o kimse bilemez.. Ve bunu ne zaman olacağini da kestirmek mümkün değildir..(Kuran-ı Kerim'de böyle diyor..) Wink
Mesaj06.07.2010, 10:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

bilgiliwebnet yazmış:
Kıyametin kopacağini sen, ben , o kimse bilemez.. Ve bunu ne zaman olacağini da kestirmek mümkün değildir..(Kuran-ı Kerim'de böyle diyor..) Wink

ancak kıyamet alametleri de var . bunların bir kısmı gerçekleşmiş ve benimde ilgimi çekti sizinle paylaşmak istedim Wink
Mesaj06.07.2010, 10:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

Cogunu biliyordum ama iclerinde bilmediklerimde vardi.Daha zikredilmeyen bircok olay olmustur.Ancak bu konu gercektende cok önemlidir.Bircok olay olmustur.Kiyametin ne zaman bitecegini peygamberimiz bile bilmiyor.Onun icin bizde bilemeyiz.Onun icin yinede yarin ölecekmisiz gibi yasamaliyiz.O zaman bugün dogrulari yaparak,dogru yere ulasabilecegimizden kimsenin süphesi olmasin.Ayrica dogru yasayan insan bu tür seylerden korkmaz.Ancak korkan insanin hayatindanda korkmasi gerekir.Cünkü onun hayati dogru degildir bence.

Paylasim icin tsk eder, selam ederim Wink
Mesaj06.07.2010, 10:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kıyametin kopacağını peygamberimiz Hz.Muhammed (s.a.v.) biLe biLmezken bizim biLmemiz zaten düşünüLemez ama kıyamet alametleri var onLara da kuLak asmak lazım.. Kıyametin kopmasına daha asırLarda olabilir.. Belki 1 saat sonra biLe kopabilir..Allah(c.c)'den başka kimse bilemez Wink)
Mesaj06.07.2010, 10:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bircok Kitap kaynaklarindan ögrendiklerimide sizinle paylasmak isterim.

Kiyamet 3 gün sürecektir.
Kiyametin bitmesi veya baslamasi(tam bir bilgim yok) cuma gecesi gerceklesecektir.
Kiyamet sonrasi Peygamberimiz s.a.v. dünyaya gelecek ve cehennemde zebaniler tarafindan dünyaya indirelecektir.Orada bir zebani söyle diyecektir:"Eger bu cehennemin bir damlasi dünyaya damlarsa, her taraf bertaraf olacak ve dünya bir damla yüzünden kül olacaktir" diyecektir.

Selametle. Wink
Mesaj06.07.2010, 10:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kendimize çekidüzen vermeliyiz. Yoksa öteki tarafta işimiz yaş

Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Mesaj06.07.2010, 11:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

anadolulular yazmış:
Cogunu biliyordum ama iclerinde bilmediklerimde vardi.Daha zikredilmeyen bircok olay olmustur.Ancak bu konu gercektende cok önemlidir.Bircok olay olmustur.Kiyametin ne zaman bitecegini peygamberimiz bile bilmiyor.Onun icin bizde bilemeyiz.Onun icin yinede yarin ölecekmisiz gibi yasamaliyiz.O zaman bugün dogrulari yaparak,dogru yere ulasabilecegimizden kimsenin süphesi olmasin.Ayrica dogru yasayan insan bu tür seylerden korkmaz.Ancak korkan insanin hayatindanda korkmasi gerekir.Cünkü onun hayati dogru degildir bence.

Paylasim icin tsk eder, selam ederim Wink

bişey değil
Mesaj06.07.2010, 13:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar bu tür Konuları açıp İnsanların Aklını bulandırmayınız ...

Belki Kanıtları Olabilir ama bilgiwebnet'it dediği gibi Kimse bilemez Wink
Mesaj06.07.2010, 21:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

eskidendi-78 yazmış:
Arkadaşlar bu tür Konuları açıp İnsanların Aklını bulandırmayınız ...

Belki Kanıtları Olabilir ama bilgiwebnet'it dediği gibi Kimse bilemez Wink

Bu insanlarin aklinin bulandirma degil tamamen dogrulari yansitmaktir.Bu konulari paylastigimiz takdirde insanlar dogru yollara ilerleyebilirler ve böylece dogru seylerin yaninda olurlar.Bence dogru ve yerinde bir paylasim.Eger böyle diyorsaniz,gercekleri görmekten korkmus olursunuz.Bu laflarimi tartisma acma degil, tamamen bir öneri olarak kabul ediniz.

Selametle Wink
Önceki mesajları göster: