Forum'da ara:
Ara


Yazar Mesaj
Mesaj09.07.2010, 08:59 (UTC)    
Mesaj konusu: Aşk Hikayelerinin Paylaşım Bölümü ...

Aşkın gücü

Birbirini deliler gibi seven iki genç.... Öyle bi aşk içerisindeler ki oğlanın ilk aşkı kızında en sevdiği aşkı. Oğlan kendi okulunda acaip derece de popüler ve zengin ailenin çocuğu. Ama kızla aynı okulda değiller. Bigün onu çekemeyen okuldan biri en yakın arkadaşı olan Mustafayı parayla satın alır ve boş bi arazide öldürmesini ister. Bigün mustafa oğlanı arayıp onu arabasıyla gezdirmesini rica eder. Oğlan da kabul eder. Beraber gezmeye çıkarlar. Mustafanın yönlendirilmesiyle boş bi araziye giderler. Arabadan inerler. Oğlan arkasını dönünce Mustafa silahını çıkartır ve bi el sırtına ateş eder. Oğlan ne olduğunu anlamaz ve önüne dönünce 2 el kalbine ateş eder. Oğlan yere yığılır. Kendi imkanlarıyla kurşunu çıkartmaya çalışır ve 1 tanesini çıkartır. 2 saat sonra telefon sinyalinden polisler yerini keşfedip hemen ambulans gönderirler. Oğlan hastaneye getirilir ve ameliyata alınır. Riskli bi ameliyat olucaktır. Sevgilisi öğrenir hemen yanına koşar. 5 saat durmadan gözyaşı döker ve içeriden gelicek güzel bi haberi bekler. Ameliyat bitmiştir ve doktor çıkar. Yoğun bakıma aldıklarını 24 saat uyucağını ve hayati tehlikeyi atlatırsa yaşayacağını söyler. Kız hemen özel giysilerini giyip sevgilisinin yanına girer ve elini tutar. Gözünü 1 saniye olsun üzerinden ayırmaz. Bi gün geçer ve oğlanın eli sevgilisinin elini sıkar. Sonra gözlerini açıp dediği ilk söz meleğim geldim olur. Biraz daha kendine gelince uyurken gördüğü rüyayı anlatır : Gerçek hayatta kardeşi ölmüştür ve rüyasında onu görür. Ve tam arkasında ağlamaklı halde duran sevgilisi vardır. Kardeşine doğru gitmekteyken kardeşi der ki; Abi onun benden daha çok ihtiyacı var sana daha çok ağlatmada sevgiline git der. Oğlan rüyasında döner sevgilisine doğru gider ve tam elini tutacağı anda oğlan uyanır ve dediği ilk söz de MELEĞİM GELDİM olur...[/b]
Mesaj09.07.2010, 09:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kanayan Yarayım
Bir gün hayatımdan ördürürcesine çıkacaksın ve ben seni hep son günkü halinle hatırlayacağım. Senin en güzel halin neydi diye düşünüyorum. Ve içimden bir ses yıllar öncesine götürüyor beni.
Seni her halükarda içimde hissedebiliyorum. İşte olayımın en güzel yanı bu. Sen ne kadar anlayabilirsin bilemiyorum. Ama benim gibi her şeyden ve herkesten uzak bir hayatın olmasaydı bunun ne demek olduğunu anlardın. Seni anlıya biliyorum sevdiklerin ve sana destek veren herkesin yanında ağlamak bile senin doğal. Benim için lüks olan her şey sana doğal geliyor.

Şimdi yatıyorsundur. Bir sigara yakmış yatağının ucunda yaşadıklarını ve benim sana söylediklerimi ve hatta yaşadıklarının bir hata olduğunu düşünüyorsundur. Kanayan yarayım senin için biliyorum. Bir hata. Bir yanlış. Oysa sadece sevmiştim seni. Hala aklımın bir ucundan çıkmıyorsun. Son kez çıkmayan olacaksın. Seni asla unutmayacağım. Yerlerde sürünüp yok olsam, evlenip çocuk sahibi olsan ve adım bir yana, dünyada olduğumu unutsan ben yine bıraktığın yerde olacağım. Parktaki çocuklara bakıp seni yaşayacağım. Söküp atmam gerek içimden seni. Hayatımın kalanını sensiz yaşamayı öğrenmeliyim. Ve öyle ki hiç sızlamamalı içim seni gördüğümde. Sen utanmalı, sen başını eğmelisin. Yaptıklarından utanmalı, iliklerine kadar üşümelisin yazın kavurucu sıcaklığında... Ama olmaz bunu sana yakıştıramam. Sen bunları yaşamamalı, görmemelisin. Korkma yavrucuğum ben gizli bir köşeden seyreder sonra usulca kaybolurum. Sen hiç görmezsin beni. Belki bir gün ortak bir tanıdığımızdan haberlerimi alırsın. Olur da hakkımda kötü bir şeyler duyarsan ne olur kulak asma yalandır mutlak. Senin üzülmen için söylenmiştir. İçim yanıyor kimseye anlatamıyorum. Hoş sen bile anlayamadıktan sonra kim anlasın. Bana güldüklerini biliyorum bunu iliklerime kadar biliyorum. Varsın olsun, gülsünler, ben biliyorum içimdekileri. Yorgun bedenimi yıldızlara taşıyacaklar bu benim en mutlu günüm olacak. Sevdiklerimi oradan görebileceğim. Bir kahve telvesi, bir sigara dumanı kadar yakın olacağım sana. Sana ve sevdiğim tüm insanlara. Son bir sevgi son bir mutluluk yakaladım seninle, belki de çok kısaydı kimileri için. Nereden bilsinler benim için bir ömre bedel olduğunu. Ben gözlerimde yaşadım bu aşkı ve yine gözlerimde bıraktım umutlarımı. Bunları bir gün okuyacak mısın? Okurken ağlayacak mısın bilemiyorum. Ama beni anlayabilmen için çok zaman geçmesi gerekiyor belki yüzyıllar. Yalnızları oynuyorum sen bile farkında olmadan. İşte ben buyum, kimsenin istemediği, kimsenin anlamadığı. Anlamak istemediği. Uykuların en tatlısı senin için olsun canımın içi.
Yazan:Serkan Önal

______________

rankend on deviantART
Taklitlerden sakının : rankend forumexe hesabı özenti taklittir.
Önceki mesajları göster:   


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Türkçe Çeviri: phpBB Türkiye & Erdem Çorapçıoğlu