Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj09.07.2010, 09:52 (UTC)    
Mesaj konusu: Online Üye

Sitemin forumunda "Şu anda Online olan (kayıtlı) kullanıcılar: " bölümünde yalnızca bir üye gözüküyor... Birden fazla kullanıcı online olduğunda yine 1 kişi varmış gibi gözüküyor... Bunu nasıl düzeltebilirim?
Mesaj09.07.2010, 10:10 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Online Üye

efsane-arkiler yazmış:
Sitemin forumunda "Şu anda Online olan (kayıtlı) kullanıcılar: " bölümünde yalnızca bir üye gözüküyor... Birden fazla kullanıcı online olduğunda yine 1 kişi varmış gibi gözüküyor... Bunu nasıl düzeltebilirim?

Böyle bir hata olacagini sanmiyorum.Ayrica phpBB forumlarinda her 5 dakikada bir online üyelik aktive edilir.Bir hata olacagini zannetmiyorum Wink
Mesaj09.07.2010, 10:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

Fakat sitemin forumunda 3-4 kişi online olduğu zaman yalnızca 1 kişi online gibi gözüküyor...
Mesaj09.07.2010, 10:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhabalar ,
öncelikle bir bedava-sitem portalında veya forumunda sorun olmayacağını unutmayınız.

Online olan kişiler , sitede dolaşıyor olabilir sitede online olanlar forumda online
olarak gözükmez , buna dikkat ederek bakabilirsiniz.

Ayrıca , foruma üye kişiler kayıtlı üye ziyaretçiler ise ziyaretçi olarak gözükür.

Mesaj09.07.2010, 13:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

fbml-kodcum yazmış:
Merhabalar ,
öncelikle bir bedava-sitem portalında veya forumunda sorun olmayacağını unutmayınız.

Online olan kişiler , sitede dolaşıyor olabilir sitede online olanlar forumda online
olarak gözükmez , buna dikkat ederek bakabilirsiniz.

Ayrıca , foruma üye kişiler kayıtlı üye ziyaretçiler ise ziyaretçi olarak gözükür.

Ama Bu Kişi Kendi Sitesinin Formundan Bahsediyor Sanırım Rolling Eyes Rolling Eyes

Mesaj09.07.2010, 13:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhabalar
ben sorununuzu tamamen anlamış bulunmaktayım.

Forumda diğer kişilerin gözükmeme sebebi , forum'unuza üye olmamalıdır ,
tr.gg nin kullandığı phpbb nin en eski sürümlerinedn olduğu için online
ziyaretçileri göstermiyor , foruma üye olupda online olanlar gözükecektir Wink

Mesaj09.07.2010, 13:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

İşte forumda üye olup online olan kullanıcılarda gözükmüyor... Şuan forumda 2 kişi online ama sadece bir kişi gözüküyor...
Mesaj09.07.2010, 15:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu sorunu çözebilecek var mı?
Mesaj09.07.2010, 17:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

efsane-arkiler yazmış:
Bu sorunu çözebilecek var mı?

Eger böyle bir sorun varsa, bunun bizler tarafindan düzeltilebileceginiz sanmiyorum Wink

Bunun icin Support ile Iletisime gecmelisin, onlar ellerinden geleni yapacaklardir Wink

Mail: support-tr( at )webme.com

Selametle
Mesaj10.07.2010, 10:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

millet webme de hata yapabilir yapamaz demeyelim bndede oldu bu olay sonradan düzeldi