Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj11.07.2010, 17:24 (UTC)    
Mesaj konusu: tasarım kodu sorunu

arkadaşlar tasarım kodunu ekliyorum ama siteyı açtigimda hiç bir degişiklik yok bu neden olur degişik tasarım kodları denedim ama olmuyor yardımlarınızı beklıyorum sevgi ile kalın
Mesaj12.07.2010, 06:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

Eklediğiniz Tasarimlar Temel Tasarim Bölümünde Seçtiğiniz Tasarimla aynı olmalıdır.. Örnek ekleyeceğinizi tasarim css siz temel tasarım bölümünde CSS design tasarimi seçmelisiniz..iceblue ise iceblue design 'i..

Size Verilen Kodları Doğru yerlere yapıştırmalısınız...

İyi Çalışmalar..
Mesaj12.07.2010, 15:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

tşk verdigin bilgi için ama bu sorun çon 3 veya 4 gün içinde oldu ve verdigin bilgileri biliyorum daha önce kullandıgım tasarım kodunu şu an yıne kullanıyorum önce oluyor ama sonra tasarıma başka bir kod ekledigim zaman herşey karışıyor reklam kodlarını ekledigim zaman oluyor yıllardır hiç sorun yoktu yeni başladı ve şu anda tasarım ayarlarında bedava sidem sayaç kodu ve tasarım kodu var diger butun kodları temizledim düzeldi ama reklam kodunu eklememle düzen bozuluyor bunun sepebi ne olabilir sevgi ile kalın
Mesaj12.07.2010, 15:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

kusara bakmayın arka arkaya yazdıgım için tasarım kodunu aşşagıdakı lınkten aldım yanlış degildir sanırsam

http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=25697&highlight=%FDceblue
Mesaj12.07.2010, 15:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

sorun cözüldü herşey için tşk ler sevgi ile kalın