Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj21.07.2010, 09:21 (UTC)    
Mesaj konusu: Başınızdan geçen metafizik olaylar.

Merhaba Başınızdan geçen yada öle oldugunu zannettiğiniz bi olay varmı varsa paylaşmanızı isterim hep dikkatimi çekmiştir böyle şeyler Smile

ayrıca şahsen benim başımdan geçen bi olay var ve daha anlam veremiyorum

Anlatmak isterim..

1 hafta önce sanırım oyun indiriyordum bilgisayara 10 part falandı bende sabırsız biri oldugum için başında bekleme gayreti gösteremeyip salonca tv izlemeyi tercih ediyordum 3 parta falan gelmiştim birde bi baktım pc kapanmış söyle sağa sola baktım ışığı açtım elektirikler gitmemişti pc dee sorun yoktu farkkettimde pcnin fişi çekilmişti bunun normal karşılaya bilirsiniz belki ama evde kimse yoktu içime bi ürperti geldi ve kendimi evden nasıl attıgımı anlayamadım bile kimseye anlatmakta istemedim dalga geçerler yada benden uzaklaşa bilirler diye ama burda yazak istedim neyse belkide fişi tam takmamıştım yarım takmıştım oda düşmüş olabilir diye düşündüm ama öle deildi tam takıı olduguna emindim
işte benim başından geçen bi olayda bu yani şimdi gülüp geçiorum ama aynınsının bi daha olması piskolojimi oldukça etkileyebilir.. neyse sağlıcakla kalın sizinde varsa buna benzer okumak isterim...

iyi günler

Mesaj21.07.2010, 09:26 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Başınızdan geçen metafizik olaylar.

tv-gold yazmış:
Merhaba Başınızdan geçen yada öle oldugunu zannettiğiniz bi olay varmı varsa paylaşmanızı isterim hep dikkatimi çekmiştir böyle şeyler Smile

ayrıca şahsen benim başımdan geçen bi olay var ve daha anlam veremiyorum

Anlatmak isterim..

1 hafta önce sanırım oyun indiriyordum bilgisayara 10 part falandı bende sabırsız biri oldugum için başında bekleme gayreti gösteremeyip salonca tv izlemeyi tercih ediyordum 3 parta falan gelmiştim birde bi baktım pc kapanmış söyle sağa sola baktım ışığı açtım elektirikler gitmemişti pc dee sorun yoktu farkkettimde pcnin fişi çekilmişti bunun normal karşılaya bilirsiniz belki ama evde kimse yoktu içime bi ürperti geldi ve kendimi evden nasıl attıgımı anlayamadım bile kimseye anlatmakta istemedim dalga geçerler yada benden uzaklaşa bilirler diye ama burda yazak istedim neyse belkide fişi tam takmamıştım yarım takmıştım oda düşmüş olabilir diye düşündüm ama öle deildi tam takıı olduguna emindim
işte benim başından geçen bi olayda bu yani şimdi gülüp geçiorum ama aynınsının bi daha olması piskolojimi oldukça etkileyebilir.. neyse sağlıcakla kalın sizinde varsa buna benzer okumak isterim...

iyi günler

İlgiç Bir Şekilde Anlatmışsın Rolling Eyes Ama %90 Fişi Tam Takmaşışsındır Çünkü Bendede Kaç Kere Oldu Mr. Green En Kızdığım Şeylerden Biri Pat Diye Çıkıyor Ne İnternetin Ne Pcnin Zevki Kalıyor Mr. Green Mr. Green
Mesaj21.07.2010, 09:29 (UTC)    

webmaxer yazmış:

İlgiç Bir Şekilde Anlatmışsın Rolling Eyes Ama %90 Fişi Tam Takmaşışsındır Çünkü Bendede Kaç Kere Oldu Mr. Green En Kızdığım Şeylerden Biri Pat Diye Çıkıyor Ne İnternetin Ne Pcnin Zevki Kalıyor Mr. Green Mr. Green

Smile olabilir ama evde yanlız oldugum için aşırı korkmuştun Very Happy bide bu olaylarla ilgili internette çok şey okurum birazda onun etkisiyle evden atttım kendimi dışarı Very Happy
Mesaj21.07.2010, 09:31 (UTC)    

tv-gold yazmış:
webmaxer yazmış:

Smile olabilir ama evde yanlız oldugum için aşırı korkmuştun Very Happy bide bu olaylarla ilgili internette çok şey okurum birazda onun etkisiyle evden atttım kendimi dışarı Very Happy

Haklısın Mr. Green

Mesaj21.07.2010, 09:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

En Üzücü Durumda Oyun İndiriodum Okadar İndirdim Yarım Kaldı Mr. Green
Mesaj21.07.2010, 09:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

tv-gold yazmış:

Kaçıncı Part taydı ?? Neutral Neutral
Mesaj21.07.2010, 09:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

webmaxer yazmış:
tv-gold yazmış:

Kaçıncı Part taydı ?? Neutral Neutral

oyun 10 partlıydı 3 demiydim 4 demiydim Very Happy öle ama hepsi 700 800 mb oldugu için Very Happy ama çoktan indirdim tabi pcde
Pes 2010 oyun Very Happy
Mesaj21.07.2010, 19:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hmm...Güzel bir başlık. Wink

Dostlar,başlığı sohbete çevirmeyin lütfen.

Bende anlatayım ama benim ki saçma biraz."Epey bir ürkmüştüm ama."

Bizimkilerin tatilde olduğu bir zaman,ben evde tek takılıyordum.Banyoya girmiş,elimi yüzümü yıkamıştım.Kapıyı sonuna kadar açık bırakmış ve ışığıda açık koymuştum.Çünkü havluyu içerde unutmuştum. Laughing Sonra tekrar banyoya yöneldiğim zaman,ışık kapanmış ve kapı örtülmüştü.

1.| Pencereler kapalıydı.
2.| Elektrikler kesilmemişti.Çünkü Pc çalışıyor ve müzik çalıyordu.

Evde benden başka kimse yoktu.

O gece eve gelmediğimi hatırlıyorum. Laughing

Mesaj21.07.2010, 22:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

Telekinezi yeteneğim var... Razz