Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj26.07.2010, 10:59 (UTC)    
Mesaj konusu: -->>Pokemon'u hatırlıyanlar ve sevanler içeri>>n

Pokemon toplam 12 sezon, 653 bölümden oluşmaktadır. Japonya'da 12.sezonu devam etmektedir. Türkiye'de sadece 211 bölüm olan 5 sezonun tamamı yayınlanmıştır. Ayrıca Pokemon'un 12 tane sinema filmi çıkmıştır. 13.filmi İse Temmuz 2010'da çekilecektir.

Pokemon'un Türkiye'de ilk 5 sezonu Türkçe yayınlanmıştır. 5.sezondan sonra yaşanan bazı olaylar(çocukların pokemon takliti yaparken uçmaya çalışıp ölmesi vb.) sonucu çizgi film Türkiye'de yasaklanmıştır. Ancak şu anda Disney XD kanalında 11.sezon Türkçe yayınlanmaktadı

Yani pokemon hala japonyada yayınlanıyor.
Bende biraz nostalji yapıp bu başlığı açtım.
ayrıca internette pokemonun türkiyede yasaklanan bölümlerinide bulmak mümkün.Pokemon bağımlıları bu video bölümleri izleyebilir.

bu yazıyı okurken ah çocukluğum ahh dediğinizi duyar gibiyim.
şu anda genç sayılırım(18 yaşındayım.). ve çocukluğumdaki pokemonu çok özlüyorum.

internetten 1.sezon 7.bölüme kadar izledim.ve izlemeye devam ediyorum.
Very Happy Smile Surprised Laughing
Mesaj26.07.2010, 10:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

Biraz nostalji yapmak için profil resmimi pikachu yaptım.
Mesaj26.07.2010, 11:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

TEMEL REİSİ ÖZLEDİM AHHAA:)
Mesaj26.07.2010, 11:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

arabeskdamar yazmış:
TEMEL REİSİ ÖZLEDİM AHHAA:)

bende özledim.
Wink
Mesaj26.07.2010, 12:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

Piiikaaçuuuuuuuuu.... Smile
ehş'i yakan bir çelizart vardı sonra çelmandır olmuştu... Bir kızın topundan hep saydek çıkardı... Balbazar hiç anlamamıştım... Roket takımı veee miyav... Bunlar unutulmaz karakterlerdi... He birde bir pokemon vardı ismi tohaf birşeydi şarkı söyler herkesi uyutup.. Sonra kaş göz bıyık ben vesaire herkeze makyaj yapardı ve tek makyaj rengi siyahtı... Bir kara oğlan vardı...gördüğü her kıza aşık olurdu... Sonralardan yeni bir roket takımı gelmişti hiç sevmemiştim onları... Hey gidi hey neydi be....
Mesaj26.07.2010, 12:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

afilliyanlizlik yazmış:
ehş'i yakan bir çelizart vardı sonra çelmandır olmuştu... Bir kızın topundan hep saydek çıkardı... Balbazar hiç anlamamıştım... Roket takımı veee miyav... Bunlar unutulmaz karakterlerdi... He birde bir pokemon vardı ismi tohaf birşeydi şarkı söyler herkesi uyutup.. Sonra kaş göz bıyık ben vesaire herkeze makyaj yapardı ve tek makyaj rengi siyahtı... Bir kara oğlan vardı...gördüğü her kıza aşık olurdu... Sonralardan yeni bir roket takımı gelmişti hiç sevmemiştim onları... Hey gidi hey neydi be....

off offf Laughing bende hatırladım şimdi hep Sad balbazaaarrr hayranıydım Laughing bi de ağzından alev topu çıkan bi pokemon vardı sonrasında ejderhaya dönüşmüştü adını unttum o çok tatlıydı ya Laughing

ben KANAL A ' da Bugs bunny'i buldum Laughing eski günleri yağd ediyorum Laughing

Ayrıntılı bilgi : http://byqraphix.tr.gg/3-.-Y%26%23305%3Bl-Etkinlikleri.htm
Mesaj26.07.2010, 14:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

byqraphix yazmış:
afilliyanlizlik yazmış:

off offf Laughing bende hatırladım şimdi hep Sad balbazaaarrr hayranıydım Laughing bi de ağzından alev topu çıkan bi pokemon vardı sonrasında ejderhaya dönüşmüştü adını unttum o çok tatlıydı ya Laughing

ben KANAL A ' da Bugs bunny'i buldum Laughing eski günleri yağd ediyorum Laughing

O tatlı , ateş çıkartan pokemonun adı çarmendırdı. Wink Wink
Mesaj26.07.2010, 14:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben Küçükken Cok İzlerdim

Balbazar Ve Bitane Dragon vardı Onu seviyordum Razz
Mesaj26.07.2010, 15:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

pokemonu izlemedimde yugioh vardı bağımlısıydım Very Happy
Mesaj26.07.2010, 15:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

pikaçu
balbasar
çarmendır
skoyrıl
picigetto
starme
saydek
hikmonçen
Very Happy Very Happy Very Happy

Lütfen Sitemi Değerlendirin: http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=159957
Mesaj26.07.2010, 17:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

mymalatya yazmış:
pikaçu
balbasar
çarmendır
skoyrıl
picigetto
starme
saydek
hikmonçen
Very Happy Very Happy Very Happy

gerçekten çok özledim onları Crying or Very sad Crying or Very sad
Mesaj26.07.2010, 21:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

ansiklopedika yazmış:

sen pokemonu görmdeine göre yaşın küçük Smile)
Mesaj27.07.2010, 08:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

sitenekoduekle yazmış:
ansiklopedika yazmış:

sen pokemonu görmdeine göre yaşın küçük Smile)

yaşım 13
Mesaj27.07.2010, 11:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

Çocuğun yanında gözleri hep kapalı bir eleman vardı Smile
Onix diye bir pokemonu vardı onun Smile
Mesaj27.07.2010, 12:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

Pikachu
Squirtle
Bulbasaur
Charizard
Mew