Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj27.07.2010, 08:53 (UTC)    
Mesaj konusu: Yardım Edin

Mrb arkadaslar benim birkacc sorum olucak.
1-Benim temam iceblue ve başlık yazısını değiştirmek istiyorum.
2-İceblue için nasıl yeni tema ekliyebilirim.
3-Anasafa İletişim Butonlarının Üzerlerine Gelince Butonun Rengini Nasıl Değiştireblirim.
Bıraz Acemıyım K.bakmayn Cool
Mesaj27.07.2010, 09:46 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Yardım Edin

privateserverlarpaylasimi yazmış:
Mrb arkadaslar benim birkacc sorum olucak.
1-Benim temam iceblue ve başlık yazısını değiştirmek istiyorum.
2-İceblue için nasıl yeni tema ekliyebilirim.
3-Anasafa İletişim Butonlarının Üzerlerine Gelince Butonun Rengini Nasıl Değiştireblirim.
Bıraz Acemıyım K.bakmayn Cool

Merhaba,
1-) Başlık yazısı dediğiniz sitenin başlığı sanırım. Bunu değiştirmek için; Sitene Giriş > Ayarlar > Sitenin başlığı bölümünden değiştirebilirsiniz. Eğer başlık resmini değiştirecekseniz; Sitene Giriş > Tasarım ayarları > Gelişmiş ayarlar bölümünde bulunan Başlık resmi kısmından değiştirebilirsiniz.

2-) Herhangi bir iceblue teması kodlarını bulun. Daha sonra; Sitene Giriş > Tasarım ayarları > Gelişmiş ayarlar bölümünde bulunan "Tasarımın üzerindeki yazı" ve "Tasarımın altındaki yazı" bölümlerine gerekli kodları koyarsanız tasarımı değiştirebilirsiniz. (Tasarım kodlarında hangi kodun hangi bölüme koyulacağı söylenir)

3-) Herhangi bir sayfa adının rengini değiştirmek için; Sitene Giriş > Sayfalarımı değiştir den istediğiniz sayfayı açın ve altta "Seçenekleri göster"e tıklayın. Daha sonra sağ tarafta bulunan "Standart" yazan yere tıklayarak istediğiniz rengi seçin ve kaydedin.

Umarım yardımcı olabilmişimdir.
İyi forumlar.

Mesaj27.07.2010, 10:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

Cok Tesekkur Ederım En Iyı SekıLde Yardımcı OLdunuz .
Önceki mesajları göster: