Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj28.07.2010, 12:39 (UTC)    
Mesaj konusu: Siteme Girince

Arkadaşlar ben bu sitemle ilgilenmiyorum fakat kapatmıyorumda.Siteme girince bilgi çubuğunu farkettiniz mi gibi , açılır pencere engellendi gibi yazılar çıktı .. bunun nedeni nedir başka sitelerde öyle bşi olmuyor !
Daha önce sitemii silmek istiordum mailde geldi ama linke tıklamadım yni silmedim vazgeçtim ltfn bilen söylesin neden byle oluyor
Mesaj28.07.2010, 12:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yaaa kimse yardım edemez mi ya yalvarırım sizee Sad
Mesaj28.07.2010, 12:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sitende Başka Siteye Yönelen Lınkler Vardır onu Siler İseniz Düzelir Yada Müzik Video MediaPlayer Gibi Bir Kodu Atmışındır Onlardandır
Mesaj28.07.2010, 12:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bedava-Sitem kriz gereğince yeni reklam tarzlarını aktif etmek zorunda kalmıştır.
Uyarının çıkması Pop-up reklamları gereğidir.
Pop-up'ları genellikle tarayıcılar açılmasını önlerler. Uyarının çıkma sebebi budur.

Reklamlarla ilgili ayrıntılı bilgi; http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=146953
Mesaj28.07.2010, 12:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

iyide ben sitemdeki bütün kodları sildim ayrıca bnm diğer eski sitelerimide bu şekilde kaspattım onlardada aynı sorun var oysa bi tanesinin tasarımı falan duruyordu ama ilgilenmiordum onda böyle bişey çıkmıyor. PEKİ BU KÖTÜ BİŞEYMİ ?
Mesaj28.07.2010, 12:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

YAAA BU KÖTÜ BİŞEY Mİ? DÜZELTMEK İSTEMİORM ÇÜNKÜ ÇOK ESKİ SİTELERİMDEDE AYNI ŞEY OLUYOR DÜZELTMESSEM NE OLUR BUNUN BANA BİR ZARARI VARMI
Mesaj28.07.2010, 12:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bedava-Sitem'in Yeni Reklam Konseptisi Olan Pop-up Reklam Yanı Siteye Girince Ardında Acılan Sayfa Ondan Ola Bilir Yada Tarayıcın Desteklemıyordur ?
Mesaj28.07.2010, 13:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

YAAA BU KÖTÜ BİŞEY Mİ? DÜZELTMEK İSTEMİORM ÇÜNKÜ ÇOK ESKİ SİTELERİMDEDE AYNI ŞEY OLUYOR DÜZELTMESSEM NE OLUR BUNUN BANA BİR ZARARI VARMI CEVAP VERİN
?????????????????
?????????????????
?????????????????
Mesaj28.07.2010, 13:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

aslienver-mehmet yazmış:
YAAA BU KÖTÜ BİŞEY Mİ? DÜZELTMEK İSTEMİORM ÇÜNKÜ ÇOK ESKİ SİTELERİMDEDE AYNI ŞEY OLUYOR DÜZELTMESSEM NE OLUR BUNUN BANA BİR ZARARI VARMI

Bu bütün sitelerde olan birşey olduğu için düzeltme imkanınız yok maalesef..
Reklamlar bir süre böyle kalacağa benziyor..
Mesaj28.07.2010, 13:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tarayıcınızın Ayarlarından Açılır Pencere Engelleyicisini Hayır Yaparsanız Sorunun Çıkacağini Sanmıyorum. Wink
Mesaj28.07.2010, 13:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

bilgiliwebnet yazmış:
Tarayıcınızın Ayarlarından Açılır Pencere Engelleyicisini Hayır Yaparsanız Sorunun Çıkacağini Sanmıyorum. Wink

Sorun reklamın çıkıp çıkmaması değil. Uyarı çubuğunun zararı olup olmadığını soruyor ama zararı yok tabi. Uyarı çubuğu çıkmazsa reklam çıkacak. Başka çare yok : )..
Mesaj28.07.2010, 13:19 (UTC)    
Mesaj konusu: şifreni ver bir bakıyım

aslienver-mehmet yazmış:
Yaaa kimse yardım edemez mi ya yalvarırım sizee Sad

şifreni ver bi bakıyım

@mistanbul: Forum ve Özel Mesaj dahilinde kimseye Forum şifrenizi vermemeye ve istememeye önem gösteriniz.

En son eray5050 tarafından 28.07.2010 13:23:40 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj28.07.2010, 13:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

mistanbul yazmış:
bilgiliwebnet yazmış:

Sorun reklamın çıkıp çıkmaması değil. Uyarı çubuğunun zararı olup olmadığını soruyor ama zararı yok tabi. Uyarı çubuğu çıkmazsa reklam çıkacak. Başka çare yok : )..

O zaman Sorunu ben Yanlış anladım Smile kusuruma Bakmayın..

eray5050 Kimsenin Site şifresini istemeyin..
Sizlerde Sitenizin Şifresini Kimseye vermeyin..
Önceki mesajları göster: