Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj31.07.2010, 14:21 (UTC)    
Mesaj konusu: Google'dan Yeni Bir Özellik!

Google gelişen internet dünyasına görsel olarak da yenilikler getirmeye devam ediyor.Geçtiğimiz günlerde google arka planı değiştirme özelliğini aktif etmişti.Google‘nin şimdi ki değişikliği ise “Görseller” bölümü oldu.Google yeniliklerine olarak bu sefer görseller deki yaptığı değişiklik ön plana çıktı.Aramanızı görsellerde yaptığınız zaman yazı resminde gördüğünüz gibi sıralama çıkıyor.Hatta hemen google‘ye girip görsellerden araba,doğa gibi kelimeler ile arama yapın.Değişikliği hemen fark edeceksiniz.Google bu yeniliği ile görseller bölümüne ayrı bir hava katmış ama önceki hali daha kullanışlı gibi duruyordu.Daha bilgilendirici ve sadeydi.Bu değişiklik ile bilgilendirmeyi görselliğin arkasına saklamış.Ayrıca kullanışlı değil diye düşünüyorum.Çünkü arama yaptığınız an onlarca arama sonucunu tek sayfada topluyor.Bu durum kullanıcının resimlere daha geç ulaşmasına neden oluyor.Çünkü resimler geç açılıyor.

Bu benim görüşüm ama diğer internet kullanıcıları bu konuda neler derler onu bilemem.Görünüm olarak google‘ye ayrı hava kattığı tek olumlu görüşümdür.

Kaynak: hasancanbozkurt.net

Mesaj31.07.2010, 14:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

Evet... Bende Bunların Farkındayım Razz

Paylasım İçin teşekkurler Wink
Mesaj31.07.2010, 15:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

farkettim ama eskisi daha iyidi gibi
Mesaj31.07.2010, 15:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

eskisi daha iyidi sayfa sayfa bu iç içe hem karışık hemde geç yükleniyor
Mesaj31.07.2010, 15:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu daha önceden paylaşılmıştı..
Ayrıca haberler sabit başlıkta paylaşılacaktır..(bundan sonra)

Paylaşılan başlık..

http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=158140
iyi forumlar
Önceki mesajları göster: