Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj02.03.2010, 22:42 (UTC)    
Mesaj konusu: kar taneleri ekstrası

[b]ben kar taneleri ekstrasını aktive ettiğim halde sitemde görünmüyor. nedenini bilen varsa yardımcı olabilir mi?
Mesaj02.03.2010, 23:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

ekstralardan kar tanelerını sectıgınde karsına cıkacak olan sayfada kar tanelerı gosterılsınmı EVET altındada hangı resım gosterılsın dıye bir şık daha var gözat yap ver pcden resım sec kaydet kac tane yagsın 10 dıgerınıde yavaş yap ok
Mesaj03.03.2010, 16:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kartanelerını Yapmak İçin Ekstraları Değiş => Ekstra Ekle => Daha Küçük Ekstralar => Kar Tanelerini Seciyoruz > Ekstrayı Ekle Tıklıyoruz =>Kar taneleri gösterilsin mi? EVET Eğer gösterilmesinlerse, yerine hangi resim olsun?> Resimimizi Seciyoruz =>Adet(Kac Adet Foto Yagsız) "-10"=>Hangi hızda (fazla adet = yavaş)? Hızı Seciyoruz Ve Kaydet'i Tıklıyoruz Böylece Kar Taneleri Aktif Oluyor Smile
Kolay Gelsin
Mesaj07.03.2010, 11:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşların anllatıgı yöntemi ekle gözükür benim sana önerim ekleme siteni çok ağırlaştırıyor
Mesaj07.03.2010, 12:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mozilla Firefox tarayıcısını kullanıyorsan görünmez sadece İnternet Explorerda görünüyor bide chromede sanırımvs.vs.
Mesaj18.03.2010, 20:07 (UTC)    
Mesaj konusu: kartanesi

ben kartaneleri yerine başka bi rsm koyuyorum ama gözükmüyo yinede neden acaba Shocked
Mesaj18.03.2010, 21:02 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: kartanesi

nesillesena yazmış:
ben kartaneleri yerine başka bi rsm koyuyorum ama gözükmüyo yinede neden acaba Shocked

Hangi Tarayıcı?? Firefox IE vs.
Mesaj18.03.2010, 21:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

buluttimes yazmış:
Arkadaşların anllatıgı yöntemi ekle gözükür benim sana önerim ekleme siteni çok ağırlaştırıyor
Evet.Bencede
Mesaj31.07.2010, 19:34 (UTC)    
Mesaj konusu: cevap

internet explorer
Mesaj31.07.2010, 19:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

dogugundemi yazmış:
Kartanelerını Yapmak İçin Ekstraları Değiş => Ekstra Ekle => Daha Küçük Ekstralar => Kar Tanelerini Seciyoruz > Ekstrayı Ekle Tıklıyoruz =>Kar taneleri gösterilsin mi? EVET Eğer gösterilmesinlerse, yerine hangi resim olsun?> Resimimizi Seciyoruz =>Adet(Kac Adet Foto Yagsız) "-10"=>Hangi hızda (fazla adet = yavaş)? Hızı Seciyoruz Ve Kaydet'i Tıklıyoruz Böylece Kar Taneleri Aktif Oluyor Smile
Kolay Gelsin

Yukarıdaki Arkadaşın dediğini uygulayınız.
Mesaj31.07.2010, 19:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba,
Bu sorun sitenize eklediğiniz kodlardan yada gif resimlerinden kaynaklanıyor olabilir. Size tavsiyem gif kodlarını kaldırın siteye girdim fakat çıkmak epey zor oldu Very Happy Wink
Mesaj31.07.2010, 19:49 (UTC)    
Mesaj konusu: bedavasanil

Reklam Kaldırıldı..
Bilgiliwebnet

En son sanilbedava17 tarafından 31.07.2010 19:51:56 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Önceki mesajları göster: