Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj01.08.2010, 11:53 (UTC)    
Mesaj konusu: Yeni Versiyon ve Paketler Hakkında

Öncelikle Merhaba Arkadaslar,
Bedava Sitemde dikkat cekmistirki süphesiz 1-1,5 seneden fazladir bir sürede yeni paketlerin ve versiyonun gelecegi söyleniyordu.Ve halen biz bunlari beklemekteyiz.Bende bu konu hakkinda kücük capli bir arastirma yaptim, Almanlarla ve Webme firmasiyla direk bir baglanti kurup bu sorular hakkinda bir arastirma icine gectim ve anlasilir bir sonuc elde ettim kanaatindeyim.

Bu arastirmayi daha da anlasilmasi icin sorulu cevapli yaptim buyrun;

Neden hala Paketler ve Versiyon gelmedi?

Dikkatinizi cekerimki paketler ve versiyonlar öyle bir anda olacak birsey degildir.Bu paketler icin bircok anlasma imzalanmalidir.Mesela Webme'nin bu Paketler icin öncelikle bir zemin hazirlamalidir ve bu büyük bir zemin olmalidir ki mesela bir sitenin para ödenince cabuk acilmasi.Paranin gelmesi icin Hesaplar olusturmasi vs vs.Belirtilmesi gerekirki Webme'nin bu is icin daha cok calisana ihtiyaci olacaktir ve buda biraz zaman alacaktir.Inaniyorum ki Webme su anda büyük bir calisma icerisinde ve bu zemini hizla hazirlamaya devam etmekte.Dedigim gibi bircok firmayla isbirligi yapip anlasma saglanmasi ve bu calisan zemininin hazirlanmasi da biraz daha süre alacak gibi görünüyor.

Reklamlar Sorunu Paketlere bagli;

Arkadaslar bir konu daha vardir ki bu konu reklamlar hakkindadir.Biliyoruz ki ilk baslarda sadece bir satir reklam olan bu reklam ilk önce banner reklamina ve sonrada pop upa dönüsmüstür.Webme kesinlikle kar pesinde degildir.Webme'nin gelecek icin bedava-sitem ve diger dilerdeki servisleri icin calismalari vardir ve bu calismalar icinde dolayisiyla bir maddiyat sözkonusu olacaktir.Bunu da ancak reklamlar yoluyla saglayabilirler.

Bilmeniz gerekirki Webme su anda ofisinde bircok isci barindirmaktadir ve ayrica bircok dildeki sitelerde Forum Adminligi yapan kisilere de para ödemektedir, yani calisani gibi görmektedir.Bundan dolayi para kazanmasi meburidir.

Ne de olsa onlarda Webme'nin calisanlaridir ve onlarda ekmek parasi pesindedirler.

Onlar bize burada bedava site acma hizmeti sunarlarken ve sistemi daha da gelistirirken biz sabir etmeden karsilik verirsek zararla oturabiliriz.

Bize kalan beklemek ve görmektir.

Bu konuyu aciklayici bir bicimde söyledigime inaniyorum....

Selametle Wink
Mesaj01.08.2010, 11:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bir Arada Yeni Extralar Geleceği Söyleniyordu Onlarda Gelmedi Razz

Paylasım İçin Teşekkürler Muhammet Abi
Mesaj01.08.2010, 11:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

eskidendi-78 yazmış:

Bu arastirmam sadece Paketler ve Versiyon icin degil, gelecekte yapilacak her servis gelistirmesi icindir Wink
Mesaj01.08.2010, 11:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

eskidendi-78 yazmış:

Malesef yeni ekstralar paket ile gelecek olan ekstralar onun haricinde zaten webme şuan için paketler dışında çalışmıyor..
Yani anlayacağınız şuan paketlere odaklanmış durumda..
Ve Almanya'daki gibi ucuz paketler getireceğinden şüphem yok gibi Rolling Eyes
Mesaj01.08.2010, 12:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

tumhepsiburada yazmış:
eskidendi-78 yazmış:

Malesef yeni ekstralar paket ile gelecek olan ekstralar onun haricinde zaten webme şuan için paketler dışında çalışmıyor..

Gelecek Extralar Ücretlimi Olacak Smile
Mesaj01.08.2010, 12:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

eskidendi-78 yazmış:
tumhepsiburada yazmış:
eskidendi-78 yazmış:

Gelecek Extralar Ücretlimi Olacak Smile

Sanıyorum Almanya gibi olacak
4 €'luk cüzzi bir fiyata satılıyor Almanya'da.
2 GB resim upload, 1 GB video upload
Reklam Kaldırma, domain
vs vs detaylar için https://ssl.homepage-baukasten.de/de/Leistungsbeschreibung/

Tabi bu 4 € yıllık 4 € Very Happy
Mesaj01.08.2010, 12:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

Paylasım İçin Teşekkürler
Mesaj01.08.2010, 12:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bence cok ucuz bir fiyat bana göre yani.
Normalde pahali olur.
Ben Almanyadayim bana ucuz geldi.
Türkiyedekilere nasi geldi bilemiyorum Razz
Mesaj01.08.2010, 12:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

Peki ya paketler gelirse , mobil ödeme yoluyla almak v.s imkanı olacakmı?
Mesaj01.08.2010, 12:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

eurovisionnet yazmış:

Mobil ödemeyle Kontür karsiligindami demek isediniz?
Mesaj01.08.2010, 12:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

anadolulular yazmış:
eurovisionnet yazmış:

Evet, bir çok sitede var.
Mesaj01.08.2010, 12:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

eurovisionnet yazmış:
anadolulular yazmış:
eurovisionnet yazmış:

Evet, bir çok sitede var.

Alman forumunda görmedim simdiye kadar.
Dolayisiyla buradada olmayacaktir Wink
Mesaj01.08.2010, 12:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

merhaba;

Yukarıdada belirtildigi gibi bazı konular işlenmiş bende sizlere bazı tür yeniliklerin haberci olmak isterim ve olacagımda ama belirtildigi gibi biraz sabır ve beklemeniz gerekir .-Bekle bekle nereye kadar kardeşim! diyebilirsiniz yemek pişene kadar bekledinizde sogugana kadar neden beklemiyoruz...Razz

İyi forumlar;

Mobil ödeme konusunda kesin bir konu belirtemeyiz.

Mesaj01.08.2010, 13:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

@abron Bilgi ve Dogrulama icin Tesekkürler Wink
Mesaj01.08.2010, 13:16 (UTC)    
Mesaj konusu: Selamlar!..

Lakamper eski adminlerden bilirsiniz, şimdi farklı bir platformda çalışıyor ona sordum (Alman yönetimindeydi mail adresini verdi -mail atmak için- Wink ) kendisi Türkiye hizmetinin sadece deneme amaçlı olduğunu ve sadece üye toplamak en azından ne kadar gelse kardır tarzında bir seviye oluşturmak için açıldığını söyledi!.. Wink ( Bedava-sitem.com hakkında ki yorumu.!.. Wink )

Asıl temel olarak kurulan page.tl ve diğer Alman ve ABD servislerinde 2 domain bile var, bizim sistemlerimizin faaliyet göstermesi için tekrar bir "Türk" yazılım ekibi kurulup tekrar düzenlenecekmiş bedava-sitem.com platformu!.. Wink

Ve en kötü yanı şu, reklamlar geldiğinde sorduğumda bu uygulamanın Türkiye (tr.gg) uzantılarını gözden çıkarıp tr.gg uzantısını kapatabileceklerini söyledi!..

Embarassed

Unutmayın ki biz şu anda sitemizden para kazansak bile sitemiz ve hatta tüm tr.gg platformu kapansa bile hiçbir hak talep edemiyoruz çünkü girişte bir metni onayladık!.. Wink
Önceki mesajları göster: