Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj17.04.2010, 16:23 (UTC)    
Mesaj konusu: Aklıma iyi bir fikir geldi

Evet arkadaşlar hani b-s de toplistler var biliyoruz ben onu karşılık yapmayı düşündüm şuan o şekil yapılabilir ama yapan yok sanırım demek istediğim şu:

Diyelimki ben adfadf.tr.gg nin toplistine üye oldum bana kodu verdi koddakli linke bakıyorum adffadf.tr.gg/?in=14 olsun ben o kodu ana sayfama eklemek yerine kendi toplistime onu üye yapıyorum ve aynı kullanıcı ıd ını ona veriyorum bu sayede o bana tıklıyo benim toplistte yükseliyo ben ona tıklıyom onun toplistte yükseliyom

Her türlü konuda yardım isteyebilirsiniz. Direk mesaj atmanız yeterli.
Mesaj19.04.2010, 14:32 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Aklıma iyi bir fikir geldi

e-davut yazmış:
Evet arkadaşlar hani b-s de toplistler var biliyoruz ben onu karşılık yapmayı düşündüm şuan o şekil yapılabilir ama yapan yok sanırım demek istediğim şu:

Diyelimki ben adfadf.tr.gg nin toplistine üye oldum bana kodu verdi koddakli linke bakıyorum adffadf.tr.gg/?in=14 olsun ben o kodu ana sayfama eklemek yerine kendi toplistime onu üye yapıyorum ve aynı kullanıcı ıd ını ona veriyorum bu sayede o bana tıklıyo benim toplistte yükseliyo ben ona tıklıyom onun toplistte yükseliyom
Mesaj25.04.2010, 11:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

iyi fikir Idea
Mesaj25.04.2010, 12:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

Aslında bu fikir yaygınlaşırsa iyi olur çünkü ben bir sitenin toplistine üye olunca verdiği banneri anasayfama ekliyorum ama benim bannerim onun toplistinde oluyo bu bi tür adaletsizlik onunki anasayfamda benimki toplistte
bu fikir sayesinde iki tarafta eşit olacak iki bannerde iki ayrı sitenin toplisttinde olacak Very Happy

Mesaj25.04.2010, 14:29 (UTC)    
Mesaj konusu: adeletsiz bi şey

bunu gerçekten nasıl yayarız acaba
Mesaj25.04.2010, 14:40 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Aklıma iyi bir fikir geldi

webmastercem yazmış:
e-davut yazmış:

kardeeşim boş boş yazma ne yapmaya çalışıyorsun e-davut yanlış anlama sana demedim sözüm webmastercem

Ne mutlu Türküm diyene! M. Kemal Atatürk
Mesaj25.04.2010, 16:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

olabilir aslında ama daha açıklayıcı yaz..
Mesaj25.04.2010, 16:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

2 siteninde hiç bir karı olmaz bence.
Mesaj25.04.2010, 16:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

ya bunu yapanlar zaten var. sitenin sahibiyle anlaşırsan bi sorun olmaz. bunu yaymaya gerek yok yani. Wink
Mesaj25.04.2010, 16:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar bunu kendiniz anlaşarak yapabilirsiniz başka yolu yok maalesef.

Lütfen Tıklayınız..!!
JooPlus İnternet Yazılımımız B-S'de Yeni Çağ açıcak...
Mesaj03.08.2010, 10:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

Herkezin kendine özgü cvpları var buna saygı duyuyorum ama şimdi sen adamın toplistine kayıt oluyorsun onun sayfasını kendi ANA SAYFANDA yayınlıyorsun ama onn toplisti ise ALT SAYFA da buda haksızlık oluyor adam sein reklamını alt sayfada yapsın sen onunkini ana sayfanda yap ben bu haksızlığı gidermeye çalıştım sadce

Mesaj03.08.2010, 13:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu konunun öneriler ile ne alakası var.. Rolling Eyes
Kendi elinizle yapma imkanınız var.. Wink
Önceki mesajları göster: