Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj03.08.2010, 09:34 (UTC)    
Mesaj konusu: Herkez yarışma başlatıyor (Nedenmi...)

Belki dikkatinizi çekmiştir iyi kötü her site yarışma başlatıyo bazılarının ödülleri iyi bazılarınki idare ediyo peki neden bu kadar çok yarışma neden çıkmaya başladı

İşte cevabı :

Biliyosunuz bu yarışmalar pr ölçümleri başladığı zamanlarda ortaya çıkar genelde, şimdi bir yarışmaya katılınca yarışma yöneticisi ne diyor bu kodu al sitene koy. Siteye giren kişiler genelde o resme yazıya her neyse tıklıyorlar bu kezde yarışma sitesinin hiti artıyor ve sonunda google sitelerin pr değerine bakarken görüyorki herkez o yarışma sitesiniz linkini sitesinde tutuyor ve bu yarışmaya yüksek pr si olan kişiler katılırsa yarışma yani site sahibininde pr değeri yükselmiş oluyor

Olay tamamen bundan ibarettir aslında pr güncellmesi ayındaki genel yarışmalar pr değerleri yükselsin diye bunu yapıyorlar ben bu olayı sinsilik olarak düşünüyorum yarışma sahibi sırf birileri ödül kazansın diye yarışma başlatmıyor .

Her türlü konuda yardım isteyebilirsiniz. Direk mesaj atmanız yeterli.
Mesaj03.08.2010, 09:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

Konu başlığı için özür dilerim ağız alışkanlığı

Herkez yarışma başlatıyor (Nedenmi...)

Herkez yerine Herkes olacaktı Very Happy

Mesaj03.08.2010, 09:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bende yarısma baslatmıstım diger sitemde fakat sonucları acıkladım..
Öyle bir amacımda yoktu.. Laughing
Dediğin doğru ;
Yarışma sırasında 120 kisi falan girerken simdi 40 'ı zor buluyor. Razz Wink
Mesaj03.08.2010, 09:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

ibrahmgun yazmış:
Bende yarısma baslatmıstım diger sitemde fakat sonucları acıkladım..
Öyle bir amacımda yoktu.. Laughing
Dediğin doğru ;
Yarışma sırasında 120 kisi falan girerken simdi 40 'ı zor buluyor. Razz Wink

Bunu herkez yapmıyor genelde pr zamanında başlatıyolar çakallar:D ağustosun 15 indde güncelleme bitiyorya soruyorsun adama kaç hafta sürecek diye diyor 2 hafta hesap kitap yapmışlar pr güncelleme bitince yarışmada bitiyor nese sohbet ortamına çevirmeyelim devam edelim

Mesaj03.08.2010, 11:56 (UTC)    
Mesaj konusu: bence

bence yarışmanın 2 amacı vardır sayfandaki insanlara sayfanı sevdirme,yada sayfanın kişi sayısını arttırmak bunun dışında olasılıkta var tabi oda eğlence olsun diye oda %1 belki Very Happy
Mesaj03.08.2010, 12:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba,
iyi bir gözlemleme yapmışsınız. Ve bu "çakallar" sözünü üstüme alınabilirmiyim lütfen Very Happy ÇÜNKÜ benim sitem 15 gün sonra içeriğini 1.5 yıl aradan sonra tekrar açacak. Çoğu kimse sitemdeki geri sayım sayacından biliyor. Herneyse konuya döneyim. Bende sitemin yeniden açılış kutlaması sebebi ile bir yarışma projesi içersindeyim. Hiç bir kod eklenmiyecek ve hergiren ziyaretçi katılabilecek. Bu durumda pr beni görürmüki. Yoksa ben çakalmıyım Very Happy
iyi eğlenceler...

En son afilliyanlizlik tarafından 03.08.2010 12:50:50 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj03.08.2010, 13:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

E-davut katlmıyorum o kadar yarışma planladım ve gerçekleştirdim..

Bu yazdığın gibi amaç gütmedim..

Kimsede gütmemiştir Wink

[url=http://www.fbmlsayfakodu.tr.gg]Facebook Destek ve Fb
Mesaj03.08.2010, 13:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

Alıntı:
Kimsede gütmemiştir Wink

Yapanlar fakat çok az. Wink
Mesaj03.08.2010, 13:14 (UTC)    
Mesaj konusu: Selamlar!..

Herkesi kapsayamayız bu konuda, gerçekten yapan kişiler var!.. Wink
Mesaj03.08.2010, 21:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

isteyen katılmaz yani açmana gerek yoktu konuyu (:
Mesaj03.08.2010, 21:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

Şimdi yarışma yapanın amacı 2 dir bir ödül dağıtmak ikincisi ise ziyaretçi kazanmak pr kazan reklamlardan para kazanmak vs. bence siz bunu sinsilik olarak değerlendirmeyin. Ozaman hayrına yapan biri olaydı gözünü kapatır 3 kişi seçerdi onlara verirdi olay bu olurdu yani.. sinsilik değil bu 2 tarafında kazancı var alışveriş diye biliriz Smile
Mesaj04.08.2010, 06:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

ibrahmgun yazmış:
Alıntı:
Kimsede gütmemiştir Wink

Yapanlar fakat çok az. Wink

Haklısın Smile
Mesaj04.08.2010, 06:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

nihatilekozmetik yazmış:
Şimdi yarışma yapanın amacı 2 dir bir ödül dağıtmak ikincisi ise ziyaretçi kazanmak pr kazan reklamlardan para kazanmak vs. bence siz bunu sinsilik olarak değerlendirmeyin. Ozaman hayrına yapan biri olaydı gözünü kapatır 3 kişi seçerdi onlara verirdi olay bu olurdu yani.. sinsilik değil bu 2 tarafında kazancı var alışveriş diye biliriz Smile

kesinlikle katılıyorum arkadaşa

kimseyi zorla yarışmaya katılmaya ısrar etmiyor yarışma siteleri

ya da kodunu zorla sitesine koydurmaya çalışmıyor site sahipleri

isteyen site katılıyor...

Bu yarışmaları düzenlemenin zamanı pr'lerin artacağı zamana denk gelebilir ben bunu daha iyi ve profosyonelce bir düşünce olarak karşılıyorum

hem site sahibi kazanıyor
hem ödülllerini alan yarışmacılar kazanıyor
hemde yarışmayı kazandığı için belirli bir çapta kendi sitesinede hit çekiyor
yani !!! aslına bakarsanız yarışmada derece yapanlarda siteyi düzenleyenler kadar çok hit alıyor ve kendi öz güvenini kazanıyor...

bir sitenin emeği karşılığı ödülünü girenlerin görmesi ve tanınması kadar iyi bir sonucu yoktur bundan emin olun !!!

yarışmalar bs'nin klasikleridir zamanı,saati,mevsimi olmazzz

o yüzden yazılarda sinsilik gibi bir takım genel yazıları yazarken lütfen daha dikkatli olalım...
Mesaj04.08.2010, 14:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

Herkezin yorumuna saygılıyım zaten bunu yapan pek fazla kişi yok
ama tüm yıl boyunca yarışma çıkarmayıpta pr günleri yarışma
başlatanlar kendilerince taktik geliştiriyolar ben sadece yarışmaların bu kadar
çok artığını belirtmek istedim
konuyu tarışma ortamına çevirmeyelim
sadece herkezin yorumunu duymak istedim Smile

Mesaj04.08.2010, 14:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşa katılıyorum...

geçenlerde bir yarışmaya katıldım cilginalem isimli kardeşimizin yarışmasıydı.ama ne hedefim ödül almaktı ne de orada muhalefet olmaktı.

tek istedğim bu kardeşimize destek vermekti.Zaten bunu ona bende söyledim. ve aldığım duyumlara göre epey ziyaretçi almış byqraphix.tr.gg sayesinde.çorbada tuzum olduğunu düşünüyorum.

Önce yarışları değerlendiriyorum sonra uygun görüyor ve görüşlerime uyduğunu düşünüyosam katılıyorum. Wink

sadece destek amaçlı. Smile

Ayrıntılı bilgi : http://byqraphix.tr.gg/3-.-Y%26%23305%3Bl-Etkinlikleri.htm
Önceki mesajları göster: