Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj04.08.2010, 02:01 (UTC)    
Mesaj konusu: Ankara'da 3 Gün Sıcak Hava İzni

Ankara'da 3 Gün Sıcak Hava İzni

Ankara'da Hava Sıcaklıklar Nedeniyle Kamu Görevlisi Engelliler ve Kronik Hastalığı Olanlar, Üç Gün İzinli Sayılacak.

Ankara Valiliği, il genelindeki engelli ve kronik rahatsızlığı olan kamu görevlilerinin, hava sıcaklıklarının mevsim normallerinin üzerinde olması nedeniyle 4, 5 ve 6 Ağustos tarihleri arasında izinli sayılacaklarını açıkladı.

Ankara Valiliği'nden yapılan yazılı açıklamada, "Ankara ilinde son günlerde hava sıcaklıklarının mevsim normallerinin 7-9 derece üzerinde seyretmesi ve hafta sonuna kadar da aynı şekilde yüksek sıcaklıkların devam edeceği Meteroloji hava raporlarından anlaşılmakla; İl Hıfzıhıssa Kurulunun 03 Ağustos 2010 gün ve 7 sayılı tavsiye kararı uyarınca il kamu kurum ve kuruluşlarında görevli hamile ve emzikli bayanlar ile kalp yetmezliği, böbrek yetmezliği, kontrol edilemeyen tansiyon yüksekliği hastalarının ve kronik hastalıklı olanların ve de özürlü personelin 4-5-6 Ağustos 2010 tarihlerinde sağlık idari izinli sayılmaları uygun görülmüştür" denildi.

Valilik öte yandan, Büyükşehir Belediyesi, İlçe Kaymakamlığı ve diğer kamu kurum ve kuruluşlarından uygulamanın derhal yerine getirilmesini istedi.

Mesaj04.08.2010, 05:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

Oh Ne Güzel Smile Ama Ankara'lı Değilim
Mesaj04.08.2010, 10:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

webmaxer yazmış:
Oh Ne Güzel Smile Ama Ankara'lı Değilim

Ankara'lı Olduğum için Sevindim Buna o Yüzdende Paylastım. Smile

Mesaj04.08.2010, 10:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ankarada Olmak İsterdim Wink
Mesaj04.08.2010, 17:43 (UTC)