Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj08.08.2010, 17:26 (UTC)    
Mesaj konusu: pagerank 3-4 olan sitelere link verme istitiyorum karşılıda

pagerank 4 olan sitelere link verme istitiyorum karşılıda istediği boyut baner yayınlıcam tek linke istediği boyut baner !

BANER DEĞİŞİM SİSTEMİMİZ OLUŞTURULMUŞTUR KOLAYCA BİR ÇOK SİTYE REKLMA VERMEK İÇİN YUKARDAKİ İSTATİSLİKLERE TIKLA !
Mesaj08.08.2010, 20:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

selam yapalim link takasi bende yeni karar verdim link takasi yapmaya
Mesaj08.08.2010, 20:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

p.Rank 0 3-4 arası istiyorum kusura bakma

BANER DEĞİŞİM SİSTEMİMİZ OLUŞTURULMUŞTUR KOLAYCA BİR ÇOK SİTYE REKLMA VERMEK İÇİN YUKARDAKİ İSTATİSLİKLERE TIKLA !
Mesaj08.08.2010, 21:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

BEn Very Happy
Mesaj08.08.2010, 21:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

Anlatamadım galiba p.rank 3-4 olacak sizinkiler benim ki gibi 0

Mesaj08.08.2010, 22:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

hocam karsılıklı kımse pr 3-4 lınk vermez senınde en az 3 olması lazm eşit yani boşuna zman tuketme Very Happy
Mesaj08.08.2010, 22:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

trtbirzahmet yazmış:
hocam karsılıklı kımse pr 3-4 lınk vermez senınde en az 3 olması lazm eşit yani boşuna zman tuketme Very Happy

Lütfen Sitemi Değerlendirin: http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=159957
Mesaj08.08.2010, 22:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

AMA ŞÖLE BİR ŞEY VAR BEN İLİNK YAYINLAMIYORUM O LİNK YAYINLIYOR BEN ONUN İSTEDİĞİ BOYUTTA BANER YAYINLIYORUM

Mesaj08.08.2010, 22:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

gezginler-net yazmış:
AMA ŞÖLE BİR ŞEY VAR BEN İLİNK YAYINLAMIYORUM O LİNK YAYINLIYOR BEN ONUN İSTEDİĞİ BOYUTTA BANER YAYINLIYORUM

arkadaşım senin sitenin pagerank ı 0 ve bu siteyi istersen direk yönlendir hiçbir faydası olmaz diğer siteye...
Bunun içinde pr 3-4 olan kimse 0 la link değişimi yapmaz...

Lütfen Sitemi Değerlendirin: http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=159957
Önceki mesajları göster: