Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj13.08.2010, 07:32 (UTC)    
Mesaj konusu: ziyaretci sayfası link ekle ile ilgili sorun

slm arkadaşlar ziyaretci sayfasında bevada sitem kullanıcıları için kolylık olsun
diye isim site aktif oluyordu şu anda yapamiyorum bir yerde yanlişlik yapıyorum ama nerde anlamdım gitti birde link eklede eklenen linklere tiklanmiyor anlayamadım bir türlü yardımlarınızı bekliyorum sevgi ile kalın
Mesaj14.08.2010, 11:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

Birinci sorunuz icin bu kolaylik su anda zaten var bedava sitem kullanicilarinin link veya isim eklemelerine gerek yok ziyaretci defterlerinde.
Ikinci sorunuz ise zaten bedava sitem kullanicilari link eklemiyor kolaylik olsun diye sizin o avatarin üzerine tiklayip bedava siteme gelmeniz ve ondan sonra linke tiklamaniz gerekiyor...
Mesaj15.08.2010, 11:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

ziyaretci defterindeki olayı biliyorum ama şu anda bu kolaylıgı aktivide edemiyorum yanı bedava sitem kullanıcılarındanda isim v.s istiyor bunu soruyorum niye aktif olmuyor diye
Mesaj15.08.2010, 11:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

beyhudeforum yazmış:
ziyaretci defterindeki olayı biliyorum ama şu anda bu kolaylıgı aktivide edemiyorum yanı bedava sitem kullanıcılarındanda isim v.s istiyor bunu soruyorum niye aktif olmuyor diye

Sitene giriş
Ayarlar
Profesyönel ayarlar (Yeni başlayanlar lütfen degiştirmeyin!)
Bedava Sitem kullanıcılarına, isim, e-mail gibi veri girişi yerlerini önceden hazırlayarak ziyaretçi defteri gibi yerlerde postalamayı kolaylaştırMA: kısmını İŞARARETLEMEYİN
Kaydedin
Bu kadar..
Mesaj15.08.2010, 15:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

anlattıgınz olayı biliyorum ve o şekilde kaydedilmiş bir durumda şu an ama hala aktıf degil başka bir sebebi var mi dir onu ögrenmiye çalişiyorum sevgi ile kalın
Mesaj15.08.2010, 15:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

Şuan ben denedim ziyaretçi defteriniz istediğniiz şekilde yani ben girince tumhepsiburada olarak çıkıyor..

Siz çerezleri silin ve sitenize terkar giriş yapın..
Wink
Mesaj18.08.2010, 14:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

tumhepsiburada yazmış:
Şuan ben denedim ziyaretçi defteriniz istediğniiz şekilde yani ben girince tumhepsiburada olarak çıkıyor..

Siz çerezleri silin ve sitenize terkar giriş yapın..
Wink

öncelikle teşekkürler yardımların için cerezleri sildim olmadı ama interneti sifirladım her şey normale döndü sen cerezler demesen benim aklıma gelmezdi inteneti sifirlamak Very Happy