Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj18.08.2010, 20:13 (UTC)    
Mesaj konusu: İstiyen Herkeze İntro Yapılır

Elimde çok güzel bir intro var ilk öm atan siteye vereceğim
Mesaj18.08.2010, 20:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

Eğer o kodu burada paylaşırsanız bütün siteler kullanabilir fakat siz ilk ÖM atana gönderirseniz sadece o faydalanacak ama siz buraya atarsanız herkes faydalanacak sizde herkesin sisizn yardımınızı alrak o kodu eklediğini görürseniz mutlu oalcaksınız..

Fakat ufak bir detay kodları HTML kodlar bölümünde eğer Javascript kodu ise Javascript bölümünde paylaşınız..
Mesaj19.08.2010, 00:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

tumhepsiburada yazmış:
Eğer o kodu burada paylaşırsanız bütün siteler kullanabilir fakat siz ilk ÖM atana gönderirseniz sadece o faydalanacak ama siz buraya atarsanız herkes faydalanacak sizde herkesin sisizn yardımınızı alrak o kodu eklediğini görürseniz mutlu oalcaksınız..

Fakat ufak bir detay kodları HTML kodlar bölümünde eğer Javascript kodu ise Javascript bölümünde paylaşınız..

katılıyorum tumhepsiburada bazen bencil davranmamak gerek burda hepimizin birbirine ihtiyacı var bu yönden bakmak gerek burda paylaşın bu paylaşımın hakkınıda sitenize gelen ziyaretçiler verir bence
Mesaj23.08.2010, 02:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bende bir intro yapılmasını istiyorum ama Bedava-Sitem reklamını gizleyen bir tane. Sitemde zaten var bir de introda olması bence gerekmiyor. Yardımcı olabileceksenin sevinirim.