Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj19.08.2010, 01:43 (UTC)    
Mesaj konusu: Ve sonunda başardık ....

Arkadaşlar uzun süredir ii bir reklam nasıl yapılır diye uzun uzun düşünüyordum
ve aklımda; içinde olan herkesin faydalanacağı bir reklam komsepti vardı galiba sonunda istediğim düzeni kurdum Şimdi lafı fazla uzatmadan anlatıyorum.

Bu reklam katılanlardan bir zorunluluk olacak vereceğim 60 600 kodonu herkes anasayfanın en üstüne koyacak

Şimdi diyelim ki biz 20 site ile anlaştık..

bu 20 site bana bir banner resmi ve resim tıklandığında yöneleceği adresi verecek

Ben bu resim ve bannerleri bende olan koda yerleştirdikten sonra

bu banner ve siteler her kod gösteriminde rast gele 20 siteden herhangi bir sitenin banner ve sitesini yayınlacak

öncelikle sistem 5 site ile başlayacak...

lütfen isteyenler buraya veya mesajla bana banner ve urlsini versin şimdi kaydolmak isteynler bu vereceğim kodu anasayfanın en üstüne yerleştirsin anasayfada kodu görmeden kesinlikle koda herhngi bir site eklemem

kodla hiç bir şekilde oynamayın aksi takdirde site reklam yayınından kaldırılır
Kod:
<iframe height="60" marginheight="0" src="http://site.mynet.com/abdullah2054/" frameborder="0" width="600" name="Frame" marginwidth="0" scrolling="no"></iframe>

kodu verilen adrese yerleştirin
Mesaj19.08.2010, 01:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

bu dediğini herkes yapıyor ama kimse senin bannerini anasayfasının en üstüne koyarmı aklın alıyormu biz nasıl bedava sitemin reklamını silecez diye uğraşıyorken sende ne diyon allah aşkına
Mesaj19.08.2010, 07:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

iiiide sadece onlar benimkini değil bende onlarınkini alıyor olacağım
Mesaj19.08.2010, 07:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

bedava-sitem karşılıklı olarak sein baneri sitenin en üstüne koysaydı o zaman birtane daha bedava-sitem reklamı almayı isterdim

dediğim sistemde benim kodum olacak ama kod içndeki bannerler sadece benim değil herkesin sitesine kodu ekleyen herkesin baneri yayınlanacak

Yani bir kodu ekleyerek her kesin baneri herkesin sitesinde olacak
Mesaj19.08.2010, 15:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

http://gamebox247.tr.gg
http://kraloyun-01.tr.gg

Oyunlar,Araba Yarışı Oyunları, Barbie Oyunları, Futbol Oyunları, 3D Oyunlar, Komik Oyunlar, Kız Oyunları, Savaş Oyunları, Dövüş Oyunları, Macera Oyunları, Mario Oyunları, Sonic Oyunları, Ben10 Oyunları, Sue Oyunları, Bulmaca Puzzle Oyunları, Yemek Oyunları, Peri Oyunları, Motor Oyunları, Uçak Oyunları, Giyim Oyunları,Beceri Oyunları, Games, Rally
Mesaj19.08.2010, 15:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşım bunu bu kadar uzatmaya gerek yoktu aslında banner değişim ağı desen her kes anlardı hem ayrıca bu yöntemi her kes kullanıyor ve biliyor yeni bişi deyil yani ama neyse kolay gelsin başarılar dilerim.