Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj24.08.2010, 18:11 (UTC)    
Mesaj konusu: Firefox 4 Beta sürmü nihayetinde Türkçe oldu!

Merhaba,
Arkadşalar sizlere bir duyuru yapayım dedim..
Bugün firefox'un All Beta sayfasında bir gezinti yaparken Firefox 4'ün hem beta 4'ünü buldum hemde bunun Türkçe olduğunu gördüm.

İşte sizde Firefox 4'ü Beta olarak ve hiçbir yama olmadan Türkçe olarak kullanmak istiyorsanız tıklayın..

http://www.mozilla.com/pt-BR/firefox/all-beta.html

Gerçekten çok hızlı bir tarayıcı ve gerekli olan bütün ekstralara sahip olarak donatılmış..
Mesaj24.08.2010, 18:17 (UTC)    
Mesaj konusu: Selamlar!..

İlk yazılımından itibaren mozilla Türkçe desteğini vermişti zaten hep, sanırım başka bir tarayıcı ile karıştırdın!.. Cool
Mesaj24.08.2010, 18:22 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Selamlar!..

programyapmak yazmış:
İlk yazılımından itibaren mozilla Türkçe desteğini vermişti zaten hep, sanırım başka bir tarayıcı ile karıştırdın!.. Cool

bu başka bir sürümü "beta" diyor zaten.genelde betalar başka dilde oluyor heralde ondan yazmıştır.
Mesaj24.08.2010, 18:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

indirdim sağolasın çok güzel olmuş beta müthiş.ayrıca hızıda güzel Wink
Mesaj24.08.2010, 18:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

ARKADAŞLAR ÇOK ÖZÜR DİLERİM AMA

beta ile birilikte bs de çerez sorunuda kalmamış başarıyla ayrılıyor.özür tekrar Very Happy
Mesaj24.08.2010, 18:32 (UTC)    

programyapmak yazmış:

Neredeyse tüm tarayıcı yapımcıları köken diller dışında beta sürümü yayınlamıştır. Opera gibi tarayıcılara yama çıkmıştır ayrı (Safari baştan beri destek vermiyor oda ayrı). Ama Mozilla'da 4. beta sürümünde Türkçe desteği vermiş. Aslında 2. ve 3. beta sürümlerinde de diğer dillere yavaş yavaş destek vermeye başlıyordu..
Mesaj24.08.2010, 18:39 (UTC)    

tumhepsiburada yazmış:
programyapmak yazmış:

Neredeyse tüm tarayıcı yapımcıları köken diller dışında beta sürümü yayınlamıştır. Opera gibi tarayıcılara yama çıkmıştır ayrı (Safari baştan beri destek vermiyor oda ayrı). Ama Mozilla'da 4. beta sürümünde Türkçe desteği vermiş. Aslında 2. ve 3. beta sürümlerinde de diğer dillere yavaş yavaş destek vermeye başlıyordu..

Ben hep Mozilla kullandım, ie gibi bir şey kullanmayı eğer yazılım ve php kullanıyorsanız bileceksinizki tercih etmezsiniz, hemde bir Vakıf Yazılımıdır, bir şirkete değil, vakfa yardımlarınız gidiyor!.. Wink

Her daim Mozilla!.. Cool
Mesaj24.08.2010, 18:57 (UTC)    
Mesaj konusu: Selamlar!..

Flood yapacağım özür dilerim, ama Alexa Toolbar için eklenti yapılmalı, toolbar yok ama Alexasız asla!.. Smile
Mesaj24.08.2010, 19:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

paylaşım için teşekkürler
Mesaj24.08.2010, 19:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar malesef Google Chrome'deki kod ekleme sorunu yeni tarayıcı Mozilla Firefox 4'e de bulaşmış..
Mesaj24.08.2010, 20:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

indirebilirsem hayırlısıyla güzel olup olmadıgını sölücem =))

TasarımLife | Yeni Tasarım =)
Bizi Değerlendir =D
Mesaj24.08.2010, 20:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

şimdi indirdim hem görünüş bakımından hemde hız bakımından çok gzel =))

TasarımLife | Yeni Tasarım =)
Bizi Değerlendir =D
Mesaj25.08.2010, 12:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

paylaşım için teşekkürler
Mesaj25.08.2010, 12:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

bn 1 aydır opera kullanıyorum hem hızlı hemde güvenli sorunsuz sitelere girebiliyorsunuz hrkse tavsiye ediyrm
Mesaj25.08.2010, 13:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

mozilla türkçeleştirdikler iyi olmuş... Smile