Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj14.09.2007, 09:39 (UTC)    
Mesaj konusu: siteme kufurlu yazılar yazıyorlar

SİTE İÇİNDE KENDİNİ ADMİN YERİNE KOYUP KÜFÜRLÜ KELİMLER YAZIYORLAR BUNLARI NASIL ENGELLERİM SİTEDEKİ SOHBET YERLERİNE YAZIYORLAR NASIL ENGELLEYEBİLİRİM
Mesaj14.09.2007, 09:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

ziyaretci defterine yazıyorlarsa sitene gir ekstraları degıstır ziyaretci defterine tıkla asagıda Ziyaretçi defteri kaydı sil yazar oraya tıklayıp ıstedıgını sılebılırsın[/b]
Mesaj14.09.2007, 10:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

eğer sohbet tipi bir kod kullanıyorsan oraya yazıyorlarsa adamları banlarsın bir daha giremezler
Mesaj14.09.2007, 10:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

e-genc yazmış:
eğer sohbet tipi bir kod kullanıyorsan oraya yazıyorlarsa adamları banlarsın bir daha giremezler

mesela cbox silip banlarsın
Mesaj23.08.2008, 21:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

kahtalie yazmış:
ziyaretci defterine yazıyorlarsa sitene gir ekstraları degıstır ziyaretci defterine tıkla asagıda Ziyaretçi defteri kaydı sil yazar oraya tıklayıp ıstedıgını sılebılırsın[/b]

peki mesajın sadece bir kısmını değiştirmek istiyorum. yani içinden bir kaç kelimeyi çıkaracağım. o zaman ne yapacağız
Mesaj23.08.2008, 21:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

61ogretmen61 yazmış:
kahtalie yazmış:

peki mesajın sadece bir kısmını değiştirmek istiyorum. yani içinden bir kaç kelimeyi çıkaracağım. o zaman ne yapacağız

eski mesajlara ilgi göstermeyin
Mesaj23.08.2008, 21:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

abron yazmış:
61ogretmen61 yazmış:
kahtalie yazmış:

eski mesajlara ilgi göstermeyin

alakayı anlayamadım. dün bana mesaj gelmiş. onun bir kısmını değiştirmek yani silmek istiyorum.
Mesaj23.08.2008, 21:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

Alıntı:
14.09.2007 10:39:03

Eskı Baslıklara Onem Gostermıyelım Arkadaslar

Iyı Eglenceler Wink
Önceki mesajları göster: