Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj26.08.2010, 14:45 (UTC)    
Mesaj konusu: Çoklu MSN

Bilgisayarıma çoklu msn indirmek istiyorum. Yalnız bir türlü bulamadım. Bazı linkler kırık oluyor veya dosyalar bozuk oluyor. MSN sürümünü bilmiyorum ama şu anda yaygın olan bir msn. Sağ üst tarafta msn rengini falan seçebildiğin. Bana yardımcı olanlara şimdiden teşekkürler.
Mesaj26.08.2010, 14:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba,
Programı indirmeniz için linki özelden yolladım.
Burada reklam olur diye yazmadım.
Özelden yolladığım linkteki programı indirip yamayı kurarsanız artık birden çok msn açabilirsiniz.

İyi forumlar.

Mesaj26.08.2010, 21:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

Verdiğiniz linki denedim ama olmadı. Bu arada benim işletim sistemim Vista. Verilen linte dediğiniz aşamaları tek tek yaptım ama olmadı. Yardımlarınızı bekliyorum.
Mesaj27.08.2010, 10:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

bs-destek-merkezim yazmış:
Verdiğiniz linki denedim ama olmadı. Bu arada benim işletim sistemim Vista. Verilen linte dediğiniz aşamaları tek tek yaptım ama olmadı. Yardımlarınızı bekliyorum.

Benimki xp olduğu için nasıl yardımcı olacağımı bilmiyorum.
Ben de ben programı indirip açtım, sonra "Yamayı Uygula" butonuna iki kez bastım ve iki tane msn açıldı.
Sonra da zaten msn programına her bastığımda bir msn açıldı.

Sizde de böyle olmasını bekliyordum ama siz de nasıl bir sorun oldu anlamadım.

Yardımcı olamadığım için kusura bakmayın lütfen.

Mesaj27.08.2010, 12:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

Önemli değil. İlginize teşekkür ederim.
Mesaj27.08.2010, 19:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

kardeş bak msn plus var ben her onu kullanırım onun çoklu msn özelliği var onu kolaylıkla bulabilirsin msn sürümüne uyumlu bir tanesini indir sadece yapman geren programı kurunca msn penceresine menu çubuğunda plus menusu ekleniyor ordan ayar yapman lazım sırayla şunlara yaparsan artık msn ye çoklu girebilirsin
Arrow plus
Arrow tercihker & seçenekler
plus ın penceresi açılacak ordan sekemelerden
Arrow özelleştir
Arrow aynı anda birden fazla hesaba bağlanmama izin ver seçeniği işaretli olmıyacak ou şaretledikten sonra artık msn neye çoklu girebilirsin
iyi günler kolay gelsin Wink
Mesaj27.08.2010, 20:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

Çok teşekkür ederim paylasimkaynagi.
Mesaj28.08.2010, 05:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

rica ederim kardeşim iyi çalışmalar Wink
Önceki mesajları göster: