Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj30.08.2010, 10:51 (UTC)    
Mesaj konusu: sitem 437 dolar ediyormuş

valla doğrusunu söylemek gerekirse biraz şaşırdım daha fazla eder diye düşünüyordum sizce edermi bukadar Laughing
Mesaj30.08.2010, 11:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

sanmıyorum . hostlar bile okadar değil Very Happy
Mesaj30.08.2010, 12:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

O kadar etmemiştir hiç sanmam.
Etmişsse bile bi yanlışlık var demektir.Çünkü sitene chromeden girince herşey birbirine girmiş vaziyette görünüyor.Yani chromeden bile düzgün görünmeyen bir siteden bahsediyoruz.Sence o kadar eder mi? Üstelik trgg li bir site Wink
Mesaj30.08.2010, 13:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

alisanwebsitesi yazmış:
O kadar etmemiştir hiç sanmam.
Etmişsse bile bi yanlışlık var demektir.Çünkü sitene chromeden girince herşey birbirine girmiş vaziyette görünüyor.Yani chromeden bile düzgün görünmeyen bir siteden bahsediyoruz.Sence o kadar eder mi? Üstelik trgg li bir site Wink

tamam bende biliyorum etmiceğinide sitede herşey yerli yerince duruyo expoler veya mozillayı deneye bilirsin hayat chromeden ibaret deyil saygılar
Mesaj30.08.2010, 13:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

Etmiyceni biliosan sorun ne? bu başlığı neden açtın dostum?
Mesaj30.08.2010, 16:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

alisanwebsitesi yazmış:

adam sadece edermi etmezmi diye sormuş sende sorusunu cevapla yada cevaplama kendisi etmiceni bilir ama bide farklı kişilerin yorumlarını almak istemiş olabilir suçmı bu tartışmaya gerek yok

neyse site güzel normal paralı bir site olsaydı edebilirdi ama tr.gg sitesi 3000 sayfada eklesen okadar etmez saygılar
Mesaj30.08.2010, 16:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

mesutt yazmış:
alisanwebsitesi yazmış:

adam sadece edermi etmezmi diye sormuş sende sorusunu cevapla yada cevaplama kendisi etmiceni bilir ama bide farklı kişilerin yorumlarını almak istemiş olabilir suçmı bu tartışmaya gerek yok

neyse site güzel normal paralı bir site olsaydı edebilirdi ama tr.gg sitesi 3000 sayfada eklesen okadar etmez saygılar

Merhaba;
edermi etmezmi dememiş dikkat edersen.
Ediomuş demiş.Ve bende şaşırdım fln demiş.Sence edermi die soruomuş gibi bir halimi var?
Mesaj30.08.2010, 16:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

valla garip bi durum ben geçen gün bi şey yaptım
sitemin değerini ölçtüm 700 kusur bişey çıktı.Birbaşka tr.gg sitesi aradım yine aynı miktarı söyledi.olayı anlamış değilim.
Mesaj30.08.2010, 17:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

Konu Giderek Sohbet Ortamına Dönüyor..

Sohbet Etmek İçin ÖM ve Gençlere Özel Bölümündeki Sohbet Başlığını Kullanın..

Mesaj30.08.2010, 19:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

Haklısın