Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj01.09.2010, 15:48 (UTC)    
Mesaj konusu: Türk Hackerlar Dünya Hackerları İçerisinde 1 numara

Türkiye kökenli ‘hacker’ların‘dünya hackerlar’ listesinde bir numaraya yerleştiği iddia edildi. Avustralya'da internet üzerinden yayın yapan bir haber sitesi, Türkiye kökenli ‘hacker’ların bu alanda birinciliği kimseye kaptırmadığını savundu.

‘Tipping Point’ adlı network güvenlik şirketinin yaptığı araştırmaya göre, Türklerin Avustralya'daki internet sitelerini çökerten hacker’lar arasında en üst sırada olduğu ortaya çıktı. İnternet sitesinden verilen haberde, dünyadaki hack (sistem kırma) faaliyetlerinin çoğunda Türkiye bağlantılarının saptandığı da kaydedildi.

İnternet sitesi, Türkiye’de ‘Iskorpitx’ lakaplı internet kullanıcısının son sekiz yılda Avustralya'da tam 841 siteyi çökerterek rekoru elinde bulundurduğunu, ‘Thehacker’, ‘eno7’, ‘SpyGrup.Org’, ‘Sabo Taqe’ ve ‘LORD’ kod adlı Türk hacker'ların da azımsanmayacak oranda faaliyetler gerçekleştirdiğini iddia etti. Haberde, ‘İskorpitxö lakaplı internet kullanıcısının dünyanın en büyük ‘hacker’larından biri olduğu ve tam 190 bin internet saldırısından sorumlu tutulduğu da belirtildi. Araştırma sonuçlarına göre, Dominik Cumhuriyeti'nden ‘Hackbsd’ kod adlı kullanıcının 449, ‘Kurdish Hackers Clan’ lakaplı grubun ise 398 internet saldırısıyla üçüncü en büyük hacker olduğu kaydedildi.

Son zamanlarda ‘TurkHacks.com’, ‘uLTRaTurK’ ve ‘1923Turk’ kod adlı grupların çok sayıda internet sitesini çökerttiklerinin belirtildiği haberde, bu grupların faaliyetleri gerçekleştirdiklerini doğruladıkları da kaydedildi.

EN ÇOK SALDIRI ALAN ÜLKE İNGİLTERE
Avustralya'daki haber portalı, İngiltere'nin ‘en çok saldırı alan ülkeler’ sıralamasında, en üst sırada olduğunu yazdı. Araştırmaya göre, en çok hack'lenen ülkeler arasında Yeni Zelanda'nın ikinci, Avustralya'nın ise üçüncü olduğunu belirtildi.
Hackerlar (Sistem kırıcı) internet üzerinden sistemlere sızan, virüs yazan ya da yayan kişilere deniyor.

habervitrini
Mesaj01.09.2010, 16:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

Her alandada o kadar kötü değiliz demekki hackerlıkta iyiymişiz Very Happy

3 Adet Mod Alınacaktır.
Mesaj01.09.2010, 16:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

ayak6animasyon yazmış:
Smile Smile Smile

" Profesyoneller kendi yaptığı iyilikleri değil kendine yapılan iyilikleri hatırlayanlardır. "
Mesaj03.09.2010, 15:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

hypnaty yazmış:
ayak6animasyon yazmış:
Smile Smile Smile

Türkleri hafife almamak gerek Wink
Mesaj03.09.2010, 16:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

En iyi Hacker Gurubu Dünya Çapından En iyi "Ay yıldız Team" İsimli guruba aittir...Beş yüz Bin Hacker üyesi olduğu iddaa ediliyor...Yakında facebook Da saldırıda bulunacaklarmış...Resmi web sitelerinde okudum....

Saygılarımla;
Nebi TEKİN
Mesaj04.09.2010, 09:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

the-nuke yazmış:
En iyi Hacker Gurubu Dünya Çapından En iyi "Ay yıldız Team" İsimli guruba aittir...Beş yüz Bin Hacker üyesi olduğu iddaa ediliyor...Yakında facebook Da saldırıda bulunacaklarmış...Resmi web sitelerinde okudum....

Saygılarımla;
Nebi TEKİN

evet o grubun ismini duymuştum
Mesaj04.09.2010, 09:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

oyunezel yazmış:
hypnaty yazmış:
ayak6animasyon yazmış:
Smile Smile Smile

Banamı Dediniz....Eğer Bana Dediyseniz Hafife Aldığım Ne Malum Question Question Question

" Profesyoneller kendi yaptığı iyilikleri değil kendine yapılan iyilikleri hatırlayanlardır. "
Mesaj04.09.2010, 09:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

hypnaty yazmış:
oyunezel yazmış:
hypnaty yazmış:
ayak6animasyon yazmış:
Smile Smile Smile

Banamı Dediniz....Eğer Bana Dediyseniz Hafife Aldığım Ne Malum Question Question Question

yo ben o anlamda demedim.sizle alakası yok. Wink
Mesaj04.09.2010, 09:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

oyunezel yazmış:
hypnaty yazmış:
oyunezel yazmış:
hypnaty yazmış:
ayak6animasyon yazmış:
Smile Smile Smile

yo ben o anlamda demedim.sizle alakası yok. Wink

->Tamam

->Teşekkürler

Mesaj04.09.2010, 11:59 (UTC)    
Mesaj konusu: -

Bu alanda birinci olmak şaşırtmaz açıkcası çünkü net başında en çok zaman harcayan millet biziz...