Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj04.09.2010, 19:26 (UTC)    
Mesaj konusu: iceblue arkaplan

slmlar 2 sorum olacak: iceblue tasarımlarda arka planı nasıl değiştiriyoruz? bir de bazı sitelerde goruyorum sayfanın en altına gelince yukarı cık die bir buton oluyo ona basınca direk en uste cıkıyor. bunun nasıl yapıldıgını ogrenmek istiyorum bide .. tesekkurler
Mesaj04.09.2010, 19:31 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: iceblue arkaplan

yoreselyemektarifleri yazmış:
slmlar 2 sorum olacak: iceblue tasarımlarda arka planı nasıl değiştiriyoruz? bir de bazı sitelerde goruyorum sayfanın en altına gelince yukarı cık die bir buton oluyo ona basınca direk en uste cıkıyor. bunun nasıl yapıldıgını ogrenmek istiyorum bide .. tesekkurler

İnternete ice blue tasarım kodları diye arat bir tene beğen Tasarım Ayarlarına Gir İçeriğe Yapışrı Mr. Green Mr. Green Mr. Green Exclamation Question
Mesaj04.09.2010, 19:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

ben arka planı kendim yapıcam da nasıl eklenecek onu sordum aslında hata bende Smile
Mesaj04.09.2010, 19:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj04.09.2010, 19:35 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: iceblue arkaplan

zaplan yazmış:
yoreselyemektarifleri yazmış:

İnternete ice blue tasarım kodları diye arat bir tene beğen Tasarım Ayarlarına Gir İçeriğe Yapışrı Mr. Green Mr. Green Mr. Green Exclamation Question

Haa Yukarı Çık Çapası
Kod:
<li><a href="#">Resim Urlsi</a>

Resim Urlsi Bölümüne Resim Urlsini Yaz
Mesaj04.09.2010, 19:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

baktım sitene de bişey yok ki Smile
Mesaj04.09.2010, 19:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

peki bu kodu nereye yapıstırıyoruz acaba
Mesaj04.09.2010, 19:47 (UTC)    
Mesaj konusu: