Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj04.09.2010, 23:26 (UTC)    
Mesaj konusu: kendime tasarım yaptım fakat resimler gözükmüyor

kendi sitem için tasarım yaptım fakat kodu siteme ekliyorum resimler gözükmüyo daha doğrusu tasarım hiç gözükmüyo tasarımımı photoshopla yaptım resimlerinide siteye yükledim fakat olmuyo yardımlarınızı bekliyorum...şimdiden teşekkürler Crying or Very sad
Mesaj05.09.2010, 11:47 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: kendime tasarım yaptım fakat resimler gözükmüyor

dangerousking yazmış:
kendi sitem için tasarım yaptım fakat kodu siteme ekliyorum resimler gözükmüyo daha doğrusu tasarım hiç gözükmüyo tasarımımı photoshopla yaptım resimlerinide siteye yükledim fakat olmuyo yardımlarınızı bekliyorum...şimdiden teşekkürler Crying or Very sad

kardeş yaptığın tasarımdaki resimleri uploand etmelisin saonra url sini document end stt diye başlayan yterlere yapıştırmalsın kolay gelsin
Mesaj05.09.2010, 15:03 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: kendime tasarım yaptım fakat resimler gözükmüyor

oyungaleri26 yazmış:
dangerousking yazmış:

kardeş yaptığın tasarımdaki resimleri uploand etmelisin saonra url sini document end stt diye başlayan yterlere yapıştırmalsın kolay gelsin

Çaylak Mr. Green

Adamın yazdığını tam okumuyorsun galiba adam diyorki resimleri siteme ekledim gözükmüyo diyor.

Soruna gelince bazen teknik bir arza olabiliyor 1-2 saat arayla tekrar deneyiniz.. Wink
Mesaj06.09.2010, 22:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

yardımın için teşekkür ederim ama arkadaşın dediği gibi resimlerimi upload ettim
Önceki mesajları göster: