Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj05.09.2010, 09:29 (UTC)    
Mesaj konusu: sitemi foruma çevirdim ama büyük bir hata var

arkadaşlar ben bedava host aldım onu forum sitesi yaptım bir sitede gördüğüm kod ile tr.gg sitemi forum sitesi yaptım ama şöle bir sorun var kodda genişik yükseklik bölümü var onu anasayfaya göre ayarladığım zaman uzun bir konu oldugunda yarısı görülüyor kalanı görülmüyor.

yüksekliği arttırdığımda bu seferde anasayfa çok uzuyor ve konulara girince sayfanın ortası açılıyor ve konularda görülmüyor napıcam yardım lütfen arkadaşlar
Mesaj05.09.2010, 10:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşlar çok özür diliyorum ama yardım edicek yok mu
Mesaj05.09.2010, 10:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba,
Bunu dene bu sayede scrollbar olacak ve onun sayesinde aşağıya inilebilecek..
Standart boyutlarda yapabilirsiniz boyutlarını..

Kod:

<iframe name="iframe" src="forumun adresi" width="470" height="470" scrolling="yes" border="0" frameborder="0">

İyi günler.. Wink
Mesaj05.09.2010, 10:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

tumhepsiburada yazmış:
Merhaba,
Bunu dene bu sayede scrollbar olacak ve onun sayesinde aşağıya inilebilecek..
Standart boyutlarda yapabilirsiniz boyutlarını..

Kod:

<iframe name="iframe" src="forumun adresi" width="470" height="470" scrolling="yes" border="0" frameborder="0">

İyi günler.. Wink

kusura bakma ama böle site olur mu Very Happy ne hala geldi kardes olmadı dediğin kusura bakma
Mesaj05.09.2010, 10:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşım bundan başka çaren yok sen forumu sitene aktarmıyorsun çerçeve ile forumu sitende gösteriyorsun..
O zaman uzat.. Scroll'dan başka çaren yok..
Mesaj05.09.2010, 10:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

tumhepsiburada yazmış:
Arkadaşım bundan başka çaren yok sen forumu sitene aktarmıyorsun çerçeve ile forumu sitende gösteriyorsun..

tm çok saol da yandaki olmadan olur mu Mr. Green sayfanın aşağı yukarısına gitmek için yani o kalkamaz mı kardes
Mesaj05.09.2010, 10:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

arsivinadresi yazmış:
tumhepsiburada yazmış:

tm çok saol da yandaki olmadan olur mu Mr. Green sayfanın aşağı yukarısına gitmek için yani o kalkamaz mı kardes

Kod:

<center><iframe scrolling="yes" height="1024" frameborder="0" width="%100" border="0" src="http://adanaoyun.byethost32.com/" name="iframe"></iframe></center>

Bunu ekle alttaki scroll'un kalakması gerek ama aşağıya doğru içeriğin büyültmeden göstermek için yandaki scroll'un durması gerek.
Mesaj05.09.2010, 10:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

kardes çok çok saol ama ben demek istediğim şu hangi sağ tarafta sayfanın aşağı yukarı geçmesini sağlayan şey var adını biliyorum neyse ondan 2 tane oluyor sadece firefox un ki olsa olur mu o kalkar mı diyecektim rüca etsem kardes kalkar mı
Mesaj05.09.2010, 11:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

Önceki mesajları göster: